Referans no: BOPL20191202001

Yazılım tasarımı konusunda uzmanlaşmış, araştırma ve kullanılabilirlik çalışmaları yapan bir Polonyalı şirket yurtdışında ortaklar aramaktadır. Şirket, e-ticaret projeleri, bilgi teknolojileri danışmanlığı, web ve mobil uygulama geliştirme konularında deneyime sahiptir. KOBİ uzmanlığını bir taşeronluk veya dış kaynak anlaşması çerçevesinde sunmaktadır.

Referans no: BONL20191128002

Hollandalı şirket, mobil cihaz yönetimi, VPN sertifikaları ve üst düzey güvenlik akıllı telefonları gibi dünya çapında siber güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Hizmetler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmıştır.

Referans no: TOIT20191209001

Bir İtalyan şirketi, hem yazılım geliştirici hem de eğitim tasarımcısı olarak e-öğrenme hizmeti sunmaktadır. Etkileşimli öğrenme deneyimleri oluşturmak için BIT becerisine gerek yoktur. Tüm süreç, her ihtiyaca göre tamamen özelleştirilebilir. Şirket, sağlık hizmetlerinde ürün ve içerik geliştirme, yumuşak beceriler ve zor beceri eğitimleri konularında iş birliği aramaktadır. Teknik iş birliği ve lisans anlaşması için ortaklar aranmaktadır.

Referans no: BOPL20190131003

Polonya merkezli deneyimli yazılım geliştirme şirketi, Unity motorunda yazılmış tescilli çözümleriyle ilgilenen ortaklar aramaktadır. Çözümler Sanal gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik, Multimedya iş uygulamaları, Eğitim uygulamaları ve oyunları içermektedir. Şirket, uzun vadeli dış kaynak kullanımı ve taşeronluk işbirliği ile ilgilenen ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOAM20191127003

Bir Ermeni şirketi, işletmelerin sıraları etkin bir şekilde kontrol etmelerine ve personel verimliliğini artırmalarına yardımcı olan bir akış yönetimi ve çalışan izleme çözümü sunmaktadır. Şirket, çözümlerini dış kaynak anlaşması kapsamında sunmaktadır.

KAPAT