Referans no: BORO20200401001

Bir Rumen BT şirketi, taksi, shuttle, kargo, teslimat vb. gibi kara taşımacılığı alanında faaliyet gösteren şirketlerin yönetimi ve filo otomasyonu için tescilli bir bulut teknolojisi geliştirmiştir. Sistem, filo üzerinde tam kontrol, daha iyi zaman yönetimi sağlar ve şirketin toplam maliyetlerinin azaltılması, özellikle yakıt maliyetleri ve çalışma saati maliyetlerinin azaltılmasını sağlar. Şirket, lisans anlaşmaları veya ticari anlaşmalar sunmak için ortak aramaktadır.

Referans no: BOUA20200228002

Oyun geliştirme alanında faaliyet gösteren Ukraynalı şirket, bir outsource anlaşması kapsamında ortak aramaktadır. KOBİ mobil, sosyal platformlar ile PC ve tarayıcı platformları için oyun geliştirmeye odaklanmıştır.

Referans no: RDBE20200402001

Bir Belçika üniversitesi tarafından barındırılan bir yazılım dil laboratuvarı, veri toplama, işleme ve analizlerinin uygulanmasında harcanan zaman ve maliyeti önemli ölçüde azaltan erişilebilir bir geliştirme aracı sunmak için bir FTI (H2020) koordine edecektir. Araştırma işbirliği için ürün / hizmet (IoT, endüstri 4.0, akıllı şehirler, filo ve varlık yönetimi, telematik vb.) oluşturmak veya optimize etmek için veri toplamaya dayanan bir konsorsiyum ortağı aramaktadırlar.

Referans no: TODE20200402001

Bir Alman BT şirketi, iş ortağı özelliklerine göre yazılım ve web veya mobil uygulamalar geliştirmeyi teklif etmektedir. Deneyimli ekip, ortağın ekibinin geliştirme sürecine dahil olmakta ve böylece en son teknolojiyi uygulayabildikleri benzersiz bir yaklaşım uygulamaktadır. Ortaklar teknik destekle ticari anlaşmalar için aranmaktadır.

Referans no: BOUA20200408001

Ukrayna BT tasarım ajansı, dış kaynak hizmet anlaşmaları kapsamında arayüz grafik tasarımında UX ve UI birinci sınıf deneyimi ile yeni başlayanlar ve akıllı şirketler için diğer yazılım geliştirme türlerini sunmaktadır.

Embed HTML not available.

Referans no: TOES20200228003

İspanya teknoloji merkezi, trafikle ilgili emisyonlarla uğraşan hem sanayi hem de kamu kuruluşlarına uyarlanmış emisyonları ölçmek ve kontrol etmek için hava kirliliği dağılım modelleme hizmetleri sunmaktadır.

Aranan ortaklık çevre şirketleri ile ticari bir anlaşma ve AB finansman programlarında akıllı, yeşil ve entegre taşımacılık ile ilgili gelecek çağrılar için araştırma iş birliği anlaşmasıdır.

Referans no: TRUK20200312001

Deniz navigasyonu ve balıkçılık ile ilgili mevcut bir programa sahip olan bir İngiliz yazılım şirketi, mevcut bir program için yazılım modifikasyonu, özellik geliştirme ve bakım sağlamak için bir hizmet anlaşması kapsamında bir C ++ yazılım geliştiricisi talep etmektedir.

Referans no: TOUA20200303001

Bir Ukrayna Enstitüsü, nesnelerin algılanması, izlenmesi ve tanımlanması için opto-elektronik cihazlar için yazılım geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Üniversite araştırma için bilimsel-teknik ve maddi altyapıya sahiptir ve ticari destek kapsamında teknik destek, teknik veya araştırma anlaşması ile uzun vadeli ortaklar aramaktadır.

Referans no: BORU20200229003

Rus şirketi, video çekim modundaki kişilerin biyometrik tanımlama sistemini geliştiriyor. Şirket, bir lisans sözleşmesi kapsamında uzun vadeli iş birliği için güvenilir ortaklar aramaktadır.

Referans no: BORU20200224001

Bir Rus şirketi, nüfus, devlet ve iş dünyası için hizmetler oluşturmak amacıyla perakende olarak veri toplamak ve analiz etmek için tek bir entegre bilgi ortamı oluşturmak için bir donanım-yazılım platformu geliştirmektedir. Rus şirketi uzun vadeli iş birliği ve lisans anlaşması yapılması için güvenilir ortaklar aramaktadır.

Embed HTML not available.

Referans no: BOPL20191202001

Yazılım tasarımı konusunda uzmanlaşmış, araştırma ve kullanılabilirlik çalışmaları yapan bir Polonyalı şirket yurtdışında ortaklar aramaktadır. Şirket, e-ticaret projeleri, bilgi teknolojileri danışmanlığı, web ve mobil uygulama geliştirme konularında deneyime sahiptir. KOBİ uzmanlığını bir taşeronluk veya dış kaynak anlaşması çerçevesinde sunmaktadır.

Referans no: BONL20191128002

Hollandalı şirket, mobil cihaz yönetimi, VPN sertifikaları ve üst düzey güvenlik akıllı telefonları gibi dünya çapında siber güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Hizmetler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmıştır.

Referans no: TOIT20191209001

Bir İtalyan şirketi, hem yazılım geliştirici hem de eğitim tasarımcısı olarak e-öğrenme hizmeti sunmaktadır. Etkileşimli öğrenme deneyimleri oluşturmak için BIT becerisine gerek yoktur. Tüm süreç, her ihtiyaca göre tamamen özelleştirilebilir. Şirket, sağlık hizmetlerinde ürün ve içerik geliştirme, yumuşak beceriler ve zor beceri eğitimleri konularında iş birliği aramaktadır. Teknik iş birliği ve lisans anlaşması için ortaklar aranmaktadır.

Referans no: BOPL20190131003

Polonya merkezli deneyimli yazılım geliştirme şirketi, Unity motorunda yazılmış tescilli çözümleriyle ilgilenen ortaklar aramaktadır. Çözümler Sanal gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik, Multimedya iş uygulamaları, Eğitim uygulamaları ve oyunları içermektedir. Şirket, uzun vadeli dış kaynak kullanımı ve taşeronluk işbirliği ile ilgilenen ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOAM20191127003

Bir Ermeni şirketi, işletmelerin sıraları etkin bir şekilde kontrol etmelerine ve personel verimliliğini artırmalarına yardımcı olan bir akış yönetimi ve çalışan izleme çözümü sunmaktadır. Şirket, çözümlerini dış kaynak anlaşması kapsamında sunmaktadır.

Embed HTML not available.