Referans no: BOUK20200821002

İngiltere’nin sınıfında lider block chain, hyper ledger ve siber güvenlik şirketi işbirliği ve alt sözleşmeler yapmak için yeni ortaklar ve bağlı şirketler aramaktadır. Böylece şirket daha fazla BT sorununu çözebilecek ve şu anda IBM, Wipro, Fujistu HPE, Thales ve Atos ve diğer önde gelen şirketleri içeren iş ortakları ağını büyütebilecek.
Şirket verileri koruyan ve yapılandıran, işleri daha hızlı, daha kolay, daha detaylı ve rekabet avantajı yaratan sistemler oluşturmaktadır.

Referans no:TOES20200917001

Bir İspanyol KOBİ, gerçek zamanlı hacimsel verileri merkezi bir sunucu üzerinden herhangi bir uyumlu yazılıma aktaran bir kablosuz teknoloji tasarlamıştır. Prototip, küçük, taşınabilir, ucuz, kullanımı kolay ve hepsi bir arada bir cihazdır. Aynı sonucu sağlayan mevcut sistemlerin tam tersine, düşük gecikme ve yüksek veri sıkıştırma özelliğine sahiptir. Şirket, bu teknolojinin teknik yardımlı ticari anlaşmalar veya teknik işbirliği anlaşmaları kapsamında birden çok amaç için uygulanmasını önermektedir.

Referans no:TOIT20200908002

Torino bölgesinden bir İtalyan şirketi, yöneticilerin ve çalışanların zamanlarını yüksek katma değerli faaliyetlere ayırmalarına olanak tanıyan, tekrarlayan görevleri otomatikleştiren insan kaynakları yönetimi ve vardiya planlaması için bir bulut çözümü geliştirmiştir. Bu yenilikçi sistem, modüler ve esnek bir yapı ile inşa edilmiştir, kapsamlı özelleştirmelere izin verir ve tüm personel için bir işbirliği ortamı oluşturur. Şirket, teknik ve araştırma işbirliği anlaşmalarıyla ilgilenmektedir.

Referans no: TOUK20200925001

İngiltere merkezli çok disiplinli mühendislik ve yazılım şirketi, bir tahlilin, laboratuvar protokolünün veya teşhisin görüntüleme, elektrokimyasal veya biyosensör tabanlı teknolojileri kullanarak kompakt ve konuşlandırılabilir bir cihaza veya sensöre dönüştürülmesini sağlayan ve böylece hızlı ve yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir platform teknolojisi geliştirmiştir.
Bu teknolojiyi ortaklara bir lisans sözleşmesi veya teknik yardım ile ticari bir sözleşme kapsamında sunar.

Referans no: TOUK20200910001

Küçük bir İngiliz şirketi, birçok türde zararlı, yanıltıcı ve rahatsız edici içeriği tespit eden ve ölçen kapsamlı bir çözümün pilot uygulamasını yapmaktadır. Gerçek zamanlı riskten kaçınmanın yanı sıra, işletmelerin ve kuruluşların içeriklerini daha iyi anlamaları için puanlama ve sağlık kontrolleri için araçlar da içermektedir. Hem çözümü hem de kullanıcı tabanını büyütmek için endüstri, akademi ve kamudan lisans, teknik işbirliği ve ortak girişim anlaşmaları için ortaklar aranmaktadır.

Embed HTML not available.