Referans no: TODE20200807001

Bir Alman araştırma enstitüsü, çelik fabrikalarındaki tesislerin durum izleme ve öngörücü bakımı için araştırma ve geliştirme hizmetleri ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Bakım maliyetini ve planlanmamış arıza süresini azaltmak için çelik fabrikası tahrikleri / aktarma organları, dilme hattı bıçakları vb. için bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanabilen modüler bir yazılım geliştirilmiştir. İşbirliği, ticari, lisans ve / veya araştırma anlaşmaları biçiminde öngörülmektedir.

Referans no: BOIT20200728001

Birleşik Krallık’taki tanınmış bir üniversitenin projesi kapsamında, çevrimiçi davranış deneyleri tasarlamak ve yürütmek için yeni bir platform oluşturulmuştur. Sadece araştırmayı hızlandırmakla kalmayarak, aynı zamanda öğretimin kalitesini ve kolaylığını da artırmaktadır. Araştırma ve eğitim kuruluşları (aynı zamanda endüstri), kendi deneylerini oluşturmak ve uygulamak için teknik destek içeren ticari anlaşmalar kapsamında SAAS platformuna abone olmaya davet edilmektedir.

Referans no: TRNL20200903001

Hollandalı bir şirket, bir konsorsiyum içinde faaliyet göstermektedir. Biyometrik ve dokunmasız bir seyahat aracı geliştirmek için BT tabanlı teknolojiler ve uzmanlıklar aramaktadır. Şirket, start-up’lar gibi yaratıcı ve teknik ortaklarla işbirliği arıyor ve teknik destek, lisans sözleşmesi veya teknik işbirliği anlaşması içeren ticari bir anlaşma öngörmektedir.

Referans no: BOPL20200820001

Polonyalı bir start-up, hangi şirketin veya kuruluşun bir müşterinin web sitesine girdiğini tanıyan bir uygulama hizmeti sunmaktadır. Otomasyonlar ve net bir analitik panel sayesinde potansiyel müşteriler oluşturmaya yardımcı olur. Satış departmanlarında yeni potansiyel müşteriler arayan pazarlamacılar, uzmanlar, küçük, orta
ve büyük şirketler – satışları artırmak ve ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek isteyen herkes için uygundur. Şirket, distribütör arayışındadır.

Referans no: TODE20200908001

Bir Alman KOBİ, tüm sektörlerden kuruluşlar için yapay zeka çözümleri geliştirmektedir. Yapay zeka uygulamalarının kullanımı, rekabet edebilirlik ve başarı için ön koşullardan biri olacak, ancak özellikle KOBİ’ler hala yapay zeka kodlama ve analitik deneyim konusunda yeterince deneyimli değiller. Ortaklarıyla birlikte Alman KOBİ, yapay zeka stratejisiyle seçimler yapar, verileri hazırlar ve analiz eder, stratejiyi uygular ve çalışanları buna göre eğitir. KOBİ, teknik destek ile ticari bir anlaşma aramaktadır.

Embed HTML not available.