Referans no:TOBE20200727001

Belçikalı şirket, gıda endüstrisi için eksiksiz bir web tabanlı QM & ERP yazılımı geliştirdi. Temel avantajı, çeşitli yararlı modüllerin, müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen güçlü bir yazılım paketinde bir araya getirilmesidir. KOBİ, teknik yardım veya bir lisans sözleşmesi ile ticari bir anlaşma kapsamında yazılımı yerel pazarında tanıtmak için uygulama ortakları aramaktadır.

 

 

Referans no: BOIT20200728001

Yenilikçi bir İtalyan şirketi, özel ve kurumsal sahipleri ile araç kiralamak isteyen müşteriler arasında bağlantı kurabilen araçları paylaşmak için bir uygulama geliştirdi. Şirket, otomobil bayileri veya araç kiralama alanında veya araç sahibi olan ve bunları ticari anlaşma kapsamında platformda kiralamayı düşünebilecek diğer şirketler alanında yeni ortaklar arıyor. Ortak girişim sözleşmesi de dikkate alınır.

Referans no:TRLT20200721001

Litvanya devlet kurumu çevrenin korunmasında çalışmaktadır ve bilgilerin genel halka yayılmasından sorumludur. Sadece halkı bilgilendirmenin, çevresel sürdürülebilirliğe pratik olarak katkıda bulunmak için otomatik olarak bir teşvik oluşturmadığını gören kuruluş, yeşil tüketicileri yeşil ürünlerle eşleştirebilecek bir çözüm arıyor. Olası işbirliği türleri, lisans veya teknik işbirliği anlaşması olabilir.

 

Referans no: BOES20200803001

İspanyol yazılım geliştirici KOBİ, uygulamaların tam ölçeklenebilir, esnek ve son derece genişletilebilir olmasına izin veren yenilikçi bir açık kaynak çerçevesi sunar.

Bu çerçeve, özel web uygulamaları geliştirmenin her aşamasında verimli ve etkili eylemler gerçekleştirmek için gerekli desteği sağlar. Bu çözüm, birçok sektörde büyük potansiyel fırsatlar sunan geniş kapsamlı bir araçtır. Ortaklık sözleşmesi yapılacaktır.

 

Referans no: BOIL20200713002

Yenilikçi ölçüm teknolojisinde uzmanlaşmış bu İsrail teknoloji şirketi, giyim, e-ticaret, kendin yap ve teslimat endüstrileri için bir platform geliştirdi. Çevrimiçi alışveriş yapanlara yönelik bu çözüm, gerçek boyutların ölçülebilmesini sağlamaktadır. Kargo şirketlerine paketleri ölçmek, oranları hesaplamak ve dağıtım sürecini optimize etmek için kolay bir araçla verimliliği artırma fırsatı verir. Şirket, ticari acentelik sözleşmesi kapsamında distribütör ve ortak aramaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]