Referans no:
BRDE20200630001

Almanya’dan bir start-up yaşam bilimleri alanında aktif olan hastalara, doktorlara ve laboratuvarlara genetik veri analizi alanında çok sayıda hizmet sunmaktadır.

Şirket, kurumsal süreçleri yönetmek için bulut sunucusu / Altyapı geliştirmek için BT şirketleri ile uzun vadeli bir ortaklık arıyor. Şirket, dış kaynak anlaşması kapsamında güçlü bir BT altyapısı geliştirme geçmişine ve deneyimine sahip ortaklar arıyor.

Referans no:
BORO20200609004

Bir Romen teknoloji şirketi, BT danışmanlığı, ürün yönetimi, web ve mobil geliştirme, yazılım doğrulama ve kalite güvencesi, ekip genişletmeleri gibi ürün ve hizmet mühendisliği sunmaktadır. Romen şirketi, bir dış kaynak anlaşması kapsamında herhangi bir ülkede bulunabilecek ortağa özel çözümler ve BT ile ilgili hizmetler sunmaktadır.

Referans no:
BOSK20200612001

Slovak şirketi uluslararası alanda çok aktif ve birçok yabancı müşteriyle işbirliği yapıyor. Şirket, müşterilerinin karmaşık teknik sorunlarını çözmekte ve tüm endüstri sektörlerinde teknik açıdan zorlayıcı projeler üzerinde çalışmaktadır. Şirket, örneğin; üretim süreçlerinde kullanılabilen uzaktan izleme ve kontrol cihazları için bir sistem sunmaktadır.

Şirket, ticari ajans anlaşması veya dağıtım hizmetleri anlaşması yoluyla işbirliği yapacak iş ortakları arıyor.

Referans no:
BOES20200615001

Toplantı, Teşvikler, Sözleşmeler ve Sergiler ve iş seyahati endüstrilerinin paydaşları arasındaki iş gelişimini teşvik eden bir pazar ortamına dayalı bir İspanyol girişimi, onları benzersiz bir işe bağlayan ve birleştiren bir B2B buluşma noktası oluşturmuştur. Yatırımcılar ile finansal bir anlaşma yapmayı ya da önde gelen kurumsal etkinlikler pazarında fırsata açık hazır endüstriyel ortaklarla ortak girişim kurmayı amaçlıyorlar.

Referans no:
BOIE20200313001

İrlandalı bir şirket, kuruluşların sahadaki operatörlere görevleri aktarması ve veri yakalamasına yardımcı olan bir dizi işleve sahip dijital formlarla bulut tabanlı bir ürün geliştirdi. Veriler, eğilimleri belirlemek, yapılan işlere ilişkin kanıt sağlamak veya düzenlemelere uyumu kanıtlamak için kullanılabilir.

Şirket, çevre, bilgi iletişim teknolojisi ve akıllı enerji alanlarında ortaklarla dağıtım hizmetleri anlaşması yapmak istiyor

Paylaş !

[the_ad id="4126"]