Referans no: TOPT20200420001

 

Yapay zekada uzmanlığına sahip bir Portekiz BT şirketi, birden fazla sektörde geçerli olan satın alma işlemlerini optimize etmek ve müzakere etmek için tedarik bulut tabanlı bir B2B platformu geliştirdi. Satın alma maliyetlerini, zamanını ve karmaşıklığını en aza indirmek için AI kullanarak en iyi fiyatları, miktarları, indirimleri, alıcı gereksinimlerini ve tedarikçi kısıtlamalarını en uygun çözümü hesaplar. Teknik destekle uluslararası ticari anlaşmalar aranmaktadır, ancak ortak girişimler ve finansal anlaşmalarla da ilgilenmektedirler.

Referans no: TOUK20200501001

Bir İngiliz KOBİ’si tahmine dayalı analitik denetimi ve risk platformu yazılımı sunmaktadır. KOBİ şu anda özellikle blockchain ve yapay zeka teknolojisi etrafında bu yazılımın daha da geliştirilmesi için teknik işbirliği anlaşmaları oluşturabilecekleri işbirliği ortakları arıyor. Ayrıca, lisans anlaşmaları yoluyla katma değerli satıcılar olarak hareket edebilecek endüstri ortakları arıyorlar. Aynı zamanda karşılıklı yarar sağlayan ortak girişimlere de açıklar.

Referans no: TOUA20200428001

Ukraynalı bir şirket toplu taşıma ve diğer ulaşım modlarında yolcu trafiği ile ilgili sorunları çözmek için çok çeşitli yenilikçi donanımlar üretmektedir.

Şirket, APCS teknolojisini geliştirmek ve Ukrayna pazarındaki başarısının ardından, uluslararası bir işbirliği içinde olmak ve tam potansiyelini gerçekleştirmek için iş coğrafyasını genişletmeyi amaçlamaktadır.

Şirket, teknik destekle ticari anlaşmalar yapmak istemektedir. 

Referans no: BRCZ20200505001

Ünlü bir Çek şirketi, uluslararası satış ağını kullanacak yeni teknoloji tabanlı ürünler arıyor. Ağ, optik cihazların (endüstriyel kameralar ve 3D tarayıcılar) küresel olarak pazarlanması / dağıtılması konusunda deneyimlidir. Bu nedenle, aranan küçük / orta ölçekli işletmeler bu dağıtım ağına uygun yenilikçi ürünlere sahip olmalıdır. İşbirliği, dağıtım veya ortak girişim anlaşmasına dayanabilir.

Referans no: TRUK20200506001

Yapı sektöründeki şirketlerle çalışan, İskoçya (Birleşik Krallık) merkezli, kamu tarafından finanse edilen bir kuruluş, güvenli bir mesafede çalışma yöntemleri de dahil olmak üzere inşaat sahalarında Güvenli Çalışma Prosedürlerinin korunmasına yardımcı olmak için teknoloji tabanlı çözümler aramaktadır. İdeal olarak bu çözümler, güvenli operasyonların yönetimine yardımcı olacak diğer özellikleri de içerecektir. Kuruluş, teknik yardım ile araştırma veya teknik işbirliği anlaşmaları veya ticari anlaşmalar aramaktadır.

Embed HTML not available.