Referans no:TOBG20201009001
Karmaşık ve bireysel yazılım ürünlerinin ve sistemlerinin geliştirilmesi, dağıtımı ve bakımı konusunda uzmanlaşmış Bulgar şirketi, PeerFlow platformu adı verilen yenilikçi bir akış çözümü sunmaktadır. Şirket, OTT yayıncıları, medya grupları, canlı yayın şirketleri ve küresel işletmeler için yeni nesil video ve ses dağıtım ağları oluşturmaya odaklanmıştır. Şirket, teknik destek ve yatırımcılarla ticari anlaşma kapsamında ortaklık kurmayı hedeflemektedir.

Referans no: TOES20201021003
Risk yönetimi için çözümler sağlayan İspanyol KOBİ; inşaat, enerji ve ulaşım sektörlerinde gerçek zamanlı operasyonel risk kontrolü için yapay zeka (AI) tabanlı bir çözüm sunmaktadır. Yazılımları, iş süreçlerini izler, riskleri tahmin eder ve azaltma eylemlerini otomatik olarak başlatır. KOBİ’nin müşterileri, gecikmelerden ve bütçe aşımlarından kaçınmakta ve yöneticinin karar verme kapasitesini geliştirmektedir. Teknik destekle birlikte lisans, mali veya ticari anlaşmalar aranmaktadır.

Referans no: BOMT20201015002
E-öğrenme ve eğitime özel ilgi duyan bir Malta teknoloji şirketi, eğitimcilerden öğrencilere, iş adamlarına, profesyonellere, sanatçılara ve dezavantajlı kişilere kadar farklı yaştaki kitleleri hedefleyen çeşitli çevrimiçi kurs materyalleri geliştirmiştir. Dağıtım hizmetleri sözleşmesi veya ticari acente sözleşmesi kapsamında kurslarını yeniden satmakla ilgilenebilecek dijital materyallerin eğitim yayıncılarını arıyorlar.

Referans no: BOHU20200930007
Bir Macar şirketi, yazılım geliştirme ve danışmanlık çalışmaları yürütmekte ve iki yazılım ürünü sunmaktadır. Biri şirket filo edinim verilerini kaydetmek ve motorlu araçların, kamyonetlerin, tarım araçlarının ve motosikletlerin idaresi için, diğeri ise bir organizasyon yapısı içinde erişim hakkı sistemini izliyor ve ürünlerini Avrupa ülkelerinde pazarlamak için ticari acenteler aramaktadırlar.

Referans no: BOMK20201013001
Bir Makedon oyun geliştirme şirketi 3 boyutlu bir bulmaca / gizem / macera oyunu türü kaçış odası geliştirmiştir. Şirket, ticari acentelik sözleşmesi kapsamında video oyunu yayıncıları aramaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]