Referans no: BOXK20201105001
Müşteri ihtiyaçlarına dayalı karmaşık yazılım (SW) çözümlerinin oluşturulması ve uygulanmasına odaklanan Kosovalı bir yazılım geliştirme şirketi, Avrupa ülkelerinde ticari acentelik anlaşması sunmaktadır.

Referans no: BORO20201113002
Romanya şirketi, Kurumsal Uygulama Geliştirme ve Mobil Uygulama Geliştirme için BT alanında danışmanlık ve teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Şirket, dış kaynak kullanımı ve / veya taşeronluk anlaşmaları kapsamında yabancı ortaklarla işbirliği aramaktadır.

Referans no: BODE20201202002
Bir Alman KOBİ, şirketlere tüm müşteri kimliklerinin güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlayan dijital bir çözüm geliştirmiştir. Kimlik ve erişim yönetimi çözümü, güçlü ve güvenli kimlik doğrulama özelliklerine sahiptir, veri koruma kurallarına uygundur ve yalnızca dijital değil, aynı zamanda gerçek dünyada fiziksel tanımlamaya da izin vermektedir. Çözüm, herhangi bir yazılıma kolayca entegre edilebilmektedir. KOBİ, dağıtım veya ticari acente anlaşmaları aramaktadır.

Referans no: TOUK20201201001
İngiltere merkezli bir KOBİ, sağlık hizmetlerinde yaygın olarak kullanılan çağrı cihazlarının yerini almak ve bu iletişim sisteminin verimsizlikleriyle mücadele etmek için tasarlanmış yenilikçi bir mobil / masaüstü uygulaması geliştirmiştir. Uygulama aynı zamanda işyeri verimliliğini artırmaya da hizmet etmektedir. Sistemin test edilmesi ve / veya benimsenmesi için hastaneler, teknik destek ile lisans veya ticari anlaşma kapsamında aranmaktadır. Sistem doğrulaması için akademik / araştırma uzmanlığı, araştırma işbirliği anlaşmaları da aranmaktadır.

Referans no: TOIT20201113001
Kültürel miras alanında dijital görüntüleme konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan şirketi, sanat eserleri koleksiyonlarını incelemek ve tanıtmak için çok yüksek çözünürlüklü görüntülere ve ontolojilere dayalı bir bulut platformu geliştirmiştir. Görüntülerin son derece yüksek tanımı, en küçük ayrıntıları uzaktan bile analiz etmenizi sağlamaktadır. Okullara sanatı getirmek için yeni bir çözüm arayan müze ve sanat galerileri, teknik destekle ticari anlaşma için aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]