Referans no: TOUK20210104001
İngiltere’deki bir siber güvenlik şirketi, Covid-19 karantinası sırasında giderek daha fazla hedeflenen kurumsal ev ağlarına kurumsal tarzda siber savunmalarla yenilikçi bir hizmet olarak güvenlik çözümleri geliştirmiştir. Teknik destekle ticari anlaşmalar kapsamında SaaS yürütecek, hassas verileri işleyen son kullanıcıları ve lisans anlaşmaları için katma değerli acente ve entegratörler aramaktadırlar.

Referans no: TOSI20201214001
Sloven Ar-Ge şirketi çevre endüstrilerinde süreç analitiği konusunda uzmanlaşmıştır. Bant yükü, atık bileşimi, nem ve kirletici maddelerin varlığı gibi süreç bilgileriyle bir veri tabanını besleyen çoklu algılama cihazlarına (AI / ML makine görüşü) sahip yeni bir izleme sistemi geliştirdi. Çözüme, son teknoloji bir Endüstri 4.0 bilgi sistemi eşlik ediyor. Teknik yardım ile ticari bir anlaşma için stratejik bir ortak aramaktadırlar.

Referans no: BOPL20201215002
Doktorlar için, hastaların sezgisel, verimli, güvenli uzaktan ve yerel teşhislerini sağlayan araçları sağlayan tescilli bulut yazılımı geliştiren Polonyalı bir BT şirketi, lisans sözleşmeleri imzalamak üzere ortaklar aramaktadır. Lisans sahibi tıbbi yazılım uygulaması konusunda deneyimli olmalı ve bir satış stratejisi geliştirerek, müşteri edinerek ve bir marka imajı oluşturarak yurtdışında yazılım satmaya istekli olmalıdır.

Referans no: TOGR20201215001
Bir Yunan BİT KOBİ’si, özellikle eğitim yazılımında, kullanıcıları son derece etkileşimli, web tabanlı arayüzler için otomatikleştiren bir eklenti aracı geliştirmiştir. Araç, MOOC (Massive Open Online Course) veya eğitim yazılımı platformları için eklenebilir bir bileşendir. Yunan şirketi, ortak girişim veya araştırma işbirliği anlaşmaları için eğitim yazılımı geliştiren şirket veya kuruluş aramaktadır.

Referans no: TOFR20201123001
Hesaplamalı biyoloji ve yapay zeka konusunda bilgi birikimine sahip bir Fransız KOBİ, makine öğrenimi, derin öğrenme ve bilgi tabanlı sistem teknolojilerinin kombinasyonuna dayalı bir Yapay Zeka Çekirdeği geliştirmektedir. Bu KOBİ, faaliyetlerinde yapay zeka kullanımını başlatmak veya geliştirmek isteyen sağlık ve ilaç sektörüyle müşteri portföyünü geliştirmek isteyen BT şirketleriyle ortaklıklar aramaktadırlar.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]