Referans no: TOES20200114001
İspanya’dan teknoloji tabanlı bir şirket, Nesnelerin İnterneti (IoT) sistemleri için gerçek zamanlı devasa büyük bir veri sistemi geliştirmiştir. Gerçek zamanlı veri toplama ve yönetme için bir araç sağlamaktadır. Şirket lisans anlaşmaları yapmak istemektedir.

Referans no: BODK20210622001
Kahire’de bir üretim ofisi olan Danimarkalı bir şirket, şirketlerin BT oluşturma ve bakımı için ekipler oluşturmasına yardımcı olmak için personel hizmeti sağlamaktadır. Şirket, Avrupa çapında teknoloji konusunda yetkin acentelerden oluşan bir ağ ile çalışmakta ve başarılı iş modelini diğer ülkelere genişletmek için yeni ticari acenteler, diğer şirketlerin BT sorunlarını ve zorluklarını çözmesine yardımcı olan bağımsız şirketler/danışmanlar aramaktadır.

Referans no: TOBG20210531001
Bir Bulgar şirketi, statik içeriğe hayat veren ve insanların duyguları yeni bir şekilde deneyimlemelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan artırılmış gerçeklik mobil ve web uygulamaları tasarlama ve geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Yenilikçi ürünlerin yanı sıra Android hizmetleri sunmaktadır. Şirket, lisans sözleşmesi ve teknik destekli ticari sözleşme kapsamında uluslararası ortaklar aramaktadır.

Referans no: BRPL20210614001
1998 yılında kurulan Polonyalı bir şirket, şirketlere kapsamlı BT hizmetleri sunmaktadır. Şirket, Polonya pazarına girmek isteyen işletmeler için çeşitli yazılım türlerinin tedarikçileri ile işbirliği yapmayı amaçlamaktadır. Şirket, ticari acentelik sözleşmesine dayalı bir işbirliği arayışındadır.

Referans no: BOUK20210629001
Birleşik Krallık’tan bir BT şirketi, kalite uyum süreçlerini otomatikleştirmeye ve dijital kalite geçmişini saniyeler içinde üçüncü taraflarla paylaşmaya yardımcı olan isteğe bağlı geliştirilebilen bir hizmet platformu sağlamaktadır. Şirket, ISO veya diğer kalite uygunluk standartlarıyla ve kalite uyumluluğu iş akışlarında operasyonel verimliliği artırmayla ilgilenen bir ortak aramaktadır. Dış kaynak kullanımı anlaşması kapsamında işbirliği aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]