Referans no: BORU20210514002
Bina bilgisi modelleme (3B BIM) için sanal gerçeklik yazılımı geliştiren bir Rus şirketi, bir lisans anlaşması yapmak için ortaklar aramaktadır. Yenilikçi teknolojiler sayesinde şirket, tasarım süresini kısaltmakta ve ürün oluşturma sürecinde ekip çalışmasının verimliliğini artırmaktadır.

Referans no: BOCZ20210521001
Bir Çek şirketi, sigorta ürünlerini karşılaştıran ve pazarlayan yenilikçi bir platform tasarlamıştır. Bu platform şu anda Çek Cumhuriyeti’nde binden fazla kullanıcıya sahip durumdadır. Şirket lisans anlaşması için ortaklar aramaktadır.

Referans no: TRMT20210428001
Maltalı bir teknolojik reklam şirketi, X Reality (XR) medya laboratuvarı için yüz hareketi yakalama, 3D tarama ve modelleme ve hareket yakalama donanımı ve yazılımı dahil çözümler satın almak ve/veya bunlar üzerinde işbirliği yapmak için tedarikçiler ve/veya hizmet sağlayıcılar aramaktadır. Hedeflenen ana ortaklar, teknik destek veya ortak girişim ile ticari bir anlaşma için aranmaktadır.

Referans no:TRMK20210601001
Bir Makedon şirketi, pazarlama şirketleri için bir iş zekası ve veri görselleştirme yazılımı geliştirmektedir. Teknik işbirliği anlaşması kapsamında çözümün bazı teknik yönlerini daha fazla geliştirmek için teknik ortaklar aranmaktadır.

Referans no:TOFR20210517002
Proses madenciliği ve yapay zeka (AI) konusunda uzmanlaşmış Fransız yenilikçi bir şirket, herhangi bir iş sürecini denetlemeye, tahmin etmeye ve izlemeye izin veren bir çözüm geliştirmiş ve patentini almıştır. Bu çözümle karmaşık süreçleri takip edilmesi kolaylaştırılmıştır. Startup, şu anda ya BT entegrasyonunda uzmanlaşmış ya da iş süreci optimizasyonu ile ilgili danışmanlık hizmetlerinde uzmanlaşmış ortaklar aramakta, teknik destek ile ticari anlaşmalar yapmak istemektedir.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]