Referans no: TORO20210402001
Romanyalı bir Endüstri 4.0 start-up tasarımcısı, üreticisi ve dağıtıcısı akıllı teknoloji yazılımı, üreticilere üretim hedeflerine ulaşma, üretim süreçlerini iyileştirme ve sektörde rekabetçi kalmaları için güç veren benzersiz bir platform sağlayarak fabrikaların çalışma şeklini yeniden keşfeden öncü bir teknoloji sunmaktadır. Bir lisans veya teknik işbirliği anlaşması şeklinde ortaklıklar geliştirmek istemektedirler.

Referans no: TOBE20200911001
Veri bilimi ve yazılım geliştirme faaliyeti gösteren bir Belçikalı şirket, proje bazında, kişiye özel yazılımlar sunmakta ve gelişmiş veri analizleri (makine öğrenimi) gerçekleştirmektedir. Şirket, sıfırdan / açık kaynak çerçevelerinden başlayarak yeni yenilikçi çözümler üretmektedir. Teknik ve araştırma işbirliği anlaşması kapsamında yazılım hizmetleri veya veri analizi anlaşmaları yapmak istemektedirler.

Referans no: BOMT20210419001

Çeşitli sektörlerde verimlilik, risk azaltma ve artan karlılığa odaklanan iş süreçleri çözümlerinde uzmanlaşmış Malta dijital dönüşüm şirketi, uzmanlıklarını güvenilir ortaklara sunmak istemektedir. Şirket, dış kaynak kullanımı anlaşmaları ve taşeronluk ortaklıkları yapmak istemektedir.

Referans no: TOIT20210507002
Bir entegrasyon unsuru olarak blockchain teknolojisini kullanan hizmetlerin geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir İtalyan şirketi, Blockchain’e (Bitcoin ve Ethereum) dayalı kendi çözümlerini ve becerilerini yaymak için şirketlerle teknik destek içeren ticari anlaşmalar arayışındadır.

Referans no: TORO20210412001
Endüstri için BİT çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir Romanyalı yazılım şirketi, bir ulaşım uygulaması geliştirmiştir. Uygulama, nakliyecileri ve taşıyıcıları doğrudan birbirine bağlayarak rezervasyon sürecini daha kolay ve daha hızlı hale getirmeyi amaçlamaktadır. Şirket lisans veya mali anlaşmalar arayışındadır.

Embed HTML not available.