Referans no: TODE20210218001
Bir Alman KOBİ, gerçek veriler ve tahminler sağlayan kapsamlı bir yağış portalı geliştirmiştir. Mekanik çözümlerle sorunsuz bir şekilde entegre olan bir IoT konseptine dayanmaktadır. Diğer yazılımlarla birleştirilebilmektedir. Böylece su sektörü, belediyeler ve akıllı şehirlerdeki planlamacılara ve operatörlere daha güvenilir veriler sağlanabilmektedir. Ortaklar, teknik destek ile ticari anlaşmalar için aranmaktadır.

Referans no: TOUK20210305001
Birleşik Krallık’ta bir start-up, saha tabanlı hizmetlerin (evde bakım, temizlik, güvenlik, tesis yönetimi, personel ajansları, saha mühendisleri) planlamasını optimize eden bir yazılım geliştirmiştir. Otomatik programlama, önemli ölçüde atık azaltımı sağlamaktadır. Şirket, yazılımı daha geniş mobil iş gücü çözümleri sunan entegratörlere lisanslamak istemektedir.

Referans no: TODK20210301001
Danimarkalı bir KOBİ, uydu iletişimi için yazılım teknolojisi sunmaktadır. Şirket, Inmarsat uydu iletişimine yazılım teknolojisi (dalga formları) sağlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Şirket şu anda, dar bantlı IoT karasal olmayan ağ (NB-IoT NTN) teknolojisine dayalı, uzaya bağlı IoT alanı için yazılım teknolojisine odaklanmaktadır. Teknoloji, kullanıcı terminallerine odaklanmıştır ve teknik destek ile teknik işbirliği ve ticari anlaşma aramaktadırlar.

Referans no: TOES20210302002
Blockchain teknolojisinde geniş deneyime sahip bir İspanyol KOBİ, düşük kodlu bir platform geliştirmiştir. Bu platform, teknolojinin şirket iş süreçlerine ve sistemlerine entegrasyonunu sağlayan firmalar için dijital dönüşümü hızlandırmaktadır. Bu, hızlı ve kolay bir şekilde yüksek değerli çözümler oluşturmaya olanak tanıyan bir Hizmet Olarak Blok Zinciri (BaaS) ve Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) platformudur. Şirket lisans anlaşmaları aramaktadır.

Referans no: BOES20210118001
Video akışı izleyici ölçüm lisans paketlerinin İspanyol bir yazılım sağlayıcısı, yazılımlarını yurtdışında dijital tabela, video izleme ve perakende gibi sektörlerde ticarileştirmek için lisans anlaşmaları aramaktadır. KOBİ, yazılımlarını internet üzerinden lisans paketleri ve anahtar teslimi projelerle satmaktadır.

Embed HTML not available.