Referans no: TODE20211122001
Bir Alman Yapay Zeka girişimi, video anlayışı için yenilikçi bir yapay zeka geliştirmiştir. Yapay zeka çözümü, içeriği derinlemesine anlamak için videoyu çeşitli düzeylerde analiz etmek için son teknoloji Bilgisayar Görüntüsü ve Doğal Dil İşleme’yi birleştirmektedir. Şirketin vizyonu, video anlayışı için bir Avrupa standardı oluşturacak teknoloji yaratmaktır. Firma; teknik destek, araştırma veya teknik anlaşmalarla ticari anlaşmalar yapmak için ortaklar aramaktadır.

Referans no: TRES20211202001
İspanyol bölgesel kamu kurumu, karar vermede temel bir unsur olarak çalışma, analiz ve karakterizasyon yoluyla kültürel mirasın doğru şekilde korunmasını sağlamak için yenilikçi çözümler bulmaya odaklanan bir yenilikçi kamu alımı yayınlamıştır. Aranan ortak, teknik işbirliği anlaşması kapsamında KOBİ, akademi veya Ar-Ge merkezleridir.

Referans no: BOIL20211125001
2014 yılında kurulan İsrailli bir siber güvenlik şirketi, siber tehditleri ve Dark Web’den hassas bilgi sızıntılarını izleyen ve etkisiz hale getiren benzersiz bir teknoloji geliştirmiştir. Bu teknoloji, tehditleri izlemekte ve tehdit faktörünün amaçlarına göre riskleri tahmin etmektedir. Şirket, lisans veya ticari acentelik anlaşmaları için ortaklar aramaktadır.

Referans no: TOFI20211104001
Finlandiyalı bir yazılım şirketi, yazılım geliştirmede veritabanı performans sorunlarını tespit etmek için otomatik bir izleme aracı geliştirmiştir. Araç, yazılım geliştirme sırasında gerçek zamanlı performans izlemeyi mümkün kılmakta ve veritabanı performansıyla ilgili yazılım projesi gecikmelerinin ve geri aramaların oluşmasını engellemektedir. Şirket, teknik destek ile ticari anlaşma kapsamında izleme aracını mevcut yazılım geliştirme araçlarına entegre etmekle ilgilenen ortaklar aramaktadır.

Referans no: TOES20211011002
Edge Computing konusunda uzmanlaşmış İspanyol şirketi, endüstriyel ekipmanı güvenli bir şekilde dijitalleştirmeye ve uç bilgi işlem algoritmalarını dağıtmaya odaklanan yazılım çözümleri sunmaktadır. Şirket, uzaktan yönetim çerçevesi altında basitleştirilmiş süreçlere ve siber güvenli bağlantılara göre dijitalleşmeyi benimsemek isteyen endüstriyel sektörlerden ortaklar aramaktadır. Şirket, teknik destek veya teknik işbirliği anlaşmaları ile ticari anlaşmalar arayışındadır.

 

Embed HTML not available.