Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Hollanda Ticaret Odası organizasyonunda, Kocaeli Sanayi Odası ile Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu işbirliğinde, Hollanda’dan bir iş heyeti 29 Kasım 2016 tarihinde Kocaeli’ye ziyarette bulunacaktır.

Söz konusu heyet ziyareti kapsamında çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Hollandalı firmalar ticari ve teknolojik işbirliği geliştirmek üzere Türk firmalar ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecektir.

Kocaeli Sanayi Odası’nda 29 Kasım Salı günü yapılacak, firmalar arası ikili iş görüşmeleri etkinliğinin yanı sıra Hollanda Dış Yatırım Ajansı’nın (NFIA) katkılarıyla, “İnovasyon Yönetimi” konulu bir seminer de düzenlenecektir.

Seminer ile katılımcı firmalar; inovasyon tanımı, türleri ve faktörleri, inovasyon stratejisi geliştirme, inovatif fikir üretme ve yeni ürün geliştirme süreçleri gibi konularda temel bilgiye sahip olacak ve aynı zamanda inovasyonu işletme kültürü haline getirebilmek için gerekli olan vizyonu elde edeceklerdir.

Hollandalı firmalarla ikili iş görüşmelerinde bulunmak ve seminere katılım için: Doğu Marmara ABİGEM Tel: 0262 323 08 56 / E-Mail: [email protected]

Paylaş !

[the_ad id="4126"]