Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde, Match4Industry ikili iş görüşmeleri 6-7 Kasım 2019 tarihinde SANTEK Sanayi ve Teknoloji Fuar’ında organize ediliyor.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden firmalar Türkiye pazarından stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmalar ile ticari ve teknolojik iş birliği yapmak amacı ile Kocaeli’ye geliyor. Etkinlik kapsamında, işbirliği yapmak isteyen bölgemiz firmaları arzu ettikleri takdirde yabancı firma yetkililerini işletmelerinde ağırlayabiliyor.

Match4Industry ile katılımcı firmalar sektörün önde gelen şirketlerine ürünlerini ve hizmetlerini sunuyor, fırsatları keşfederek önemli bağlantılar kurabiliyor, endüstrideki son gelişmeleri takip ediyor ve iş ağlarını genişletebiliyorlar.

Tüm firmaların katılımının ücretsiz olduğu Match4Industry etkinliği kapsamında; Otomotiv Yan Sanayi, Makina ve Metal, Plastik ve Kauçuk, Lastik, Kimya (Oto Boya ve Bakım Ürünleri), Yapı ve Yapı Materyalleri, Enerji, Çevre, Elektrik-Elektronik, Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektörleri yer alıyor.

İlki 2012 yılında gerçekleşen Match4Industry ikili iş görüşmeleri her yıl katılım oranını arttırarak, Türk firmaların uluslararası pazara açılmasında önemli ölçüde rol üstleniyor. 2012’den beri 1000’den fazla firma katılımı ile 5.000’in üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirildi.

Bu yılki sekizincisi gerçekleşecek olan etkinliğe; İngiltere, Rusya, Hollanda, Belçika, Uganda, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Kuzey Makedonya, Kosova gibi ülkelerden katılım bekleniyor.

Match4Industry katılımcılarına; firma profillerinin online sistemde yayınlanması, ikili iş görüşmelerinin organizasyonu, İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce tercüme hizmetleri sunuluyor.

Kayıt için 1 Kasım son gün olup, katılmak isteyen firmaların web sitesi üzerinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: https://m4i2019.b2match.io/

Paylaş !

[the_ad id="4126"]