KOSGEB Bursa Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Avrupa Birliğinin, 50 ülkede yaklaşık 600 kurum ortaklıyla oluşturduğu Avrupa İşletmeler Ağı faaliyetlerinden işletmelerimizin yararlanabilmesi için hizmetlerini sürdürmektedir. Avrupa İşletmeler Ağı’ nın uluslararası faaliyetleri kapsamında eşleştirme etkinlikleri düzenlenmektedir. Eşleştirme etkinliklerinin amacı, firma eşleştirme ve ticari fuarlara katılım gibi iki pazarlama aktivitesini bünyesinde bulunduran “iş görüşmelerini“ organize etmektir.

Bu faaliyetler kapsamında aşağıda bilgileri verilen Doğu Avrupa’nın en büyük sektörel organizasyonlarındanSTOM-Tool fuarına Yurtdışı İş Gezisi ve Eşleştirme Etkinliği organize edilmesi planlanmaktadır;

Programın Adı

2. Metal İşleme Makinaları ve Ekipmanları Fuarı STOM-Tool (POLONYA – Kielce) Ziyareti ve İkili İş Görüşmeleri

http://www.targikielce.pl/index.html?k=stom_tool_en&s=index

Tarihi

19-21 Mart 2013

Program Yeri

POLONYA – Kielce

Sektörler

Metal işleme makineleri ve ekipmanları, CNC teknolojileri, lazer kesim ve işleme makineleri, pres, kıvırma ve büküm makineleri, CAD/CAM/CAE yazılımları, metal, saç işleri, kalıp işleme, robot sistemleri, 2. El makineler….

Organizasyon Programı

2. Metal İşleme Makinaları ve Ekipmanları Fuarı STOM-TOOL Fuarı Ziyareti(2nd Fair of Metal Processing, Tools and Machine Tools STOM-TOOL)

Polonya, Almanya ve AB Üyesi Diğer Ülkelerin İşletmeleri ile İkili İş Görüşmeleri

+ Programın tahmini maliyeti yaklaşık 1.100 Euro olup KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi Destek Programı ile; ulaşım ve konaklama masraflarının %50’si işletmenize hibe olarak geri ödenecektir.

+ İkili iş görüşmelerine katılım ve kayıt ücretsizdir.

İşletmenizin yurtdışı pazar potansiyelinin değerlendirilerek ihracat bağlantıları kurabilmesi, yurtdışı firmalarla işbirliği imkanları yakalayabilmesi ve yurtdışı pazarları tanıması amacıyla yeterli başvurunun olması halinde, organize edilecek program için son kayıt tarihi 01 Mart 2013 olup, ayrıntılı bilgi ve etkinliğe katılmak için aşağıda bilgileri verilen müdürlüğümüz personeli ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi ve Etkinliğe Katılım için ;

Yelkan GÜVEN – 0.224.443 27 42 Dahili: 1525 [email protected]

Murat TOPAN – 0.224.443 27 42 Dahili: 1538 [email protected]

Erşat GÜZEL – 0.224.443 27 42 Dahili: 1518 [email protected]

Paylaş !

[the_ad id="4126"]