Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde 02 – 05 Ekim 2016 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’nin Brno kentinde düzenlenecek olan MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Orta Avrupa’nın önde gelen uluslararası endüstri ve mühendislik fuarı Maden, Metalurji, Seramik ve Cam Mühendisliği, Materyal ve Komponentler konusunda Makina Mühendisliği, Hidrolik, Pnömatik, Soğutma Teknolojileri ve İklimlendirme, Enerji ve Elektrik Mühendisliği, Elektronik, Otomasyon ve Ölçme Teknolojileri, Metal İşleme ve Makine-Alet Şekillendirme, Plastik, Kauçuk ve Kompozit, Döküm, Kaynak, Ekolojik Teknolojiler, Yüzey Teknolojisi, Araştırma, Geliştirme, Teknoloji Transferi, Taşımacılık, Taşıma Ekipmanları, Endüstriyel Ambalaj, Depolama ve Lojistik sektörlerini içermektedir.

Etkinliğin tahmini maliyeti 4.000 TL olup, bu fiyata uçak bileti, otel konaklama, transfer ve danışmanlık ücretleri dâhildir. Fiyatlar fuar dönemi olması sebebiyle değişiklik gösterebilir. Etkinliğe kayıt için son tarih 31 Ağustos Çarşamba günüdür.

**Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]