Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası organizasyonunda, firmaların rekabet gücünü arttırmak ve dış pazarda iş ortakları bulmalarını sağlamak amacıyla 15 –18 Nisan 2019 tarihlerinde, Bulgaristan’ın Sofya kentindeki MachTech&InnoTech Fuarı’na heyet organizasyonu düzenlenecektir.

Her sene düzenlenen ve Bulgaristan’ın en önemli fuarlarından biri olarak değerlendirilen MachTech&InnoTech Fuarı’na 2018 yılında 150 firma stand ile katılmış ve fuar Sırbistan, Romanya, Makedonya, İtalya, Çekya, Polonya, Türkiye ve Almanya’dan gelen 4.500 profesyonel tarafından ziyaret edilmiştir. Fuar; endüstri 4.0, akıllı fabrikalar, metal şekillendirme, metal kesme makine ve ekipmanları, lazer kaynak makineleri, hidrolik pnömatik cihazlar ve aksesuarlar, robotlar, endüstriyel otomasyon ve yazılım teknolojileri, ileri malzemeler, sürdürülebilir işleme endüstrileri, ölçüm araçları, 3D baskı, elektronik ve elektroteknik sektörlerini kapsamaktadır.

Uçak, transfer, konaklama ve danışmanlık hizmetlerini içeren paket programın tahmini maliyeti 6.250TL olup gerekli şartlar karşılandığı takdirde firmalarımız devlet desteklerinden yararlandırılacaktır. İlgili fuar organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 25 Mart 2019 tarihine kadar bilgi vermeleri gerekmektedir.

Embed HTML not available.