MACHTECH & INNOTECH EXPO

Metal İşleme Endüstrisinde Makina ve Teknolojiler

26 – 29 Mart 2018 Sofya, Bulgaristan

Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası, firmalarımızın rekabet gücünü artırmak ve dış pazarda iş partneri bulmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri etkinlikleri düzenlenmektedir. Bu kapsamda, 26 – 29 Mart 2018 tarihlerinde Bulgaristan’ın Sofya kentinde düzenlenecek olan MachTech & Innotech Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

MachTech & Innotech Bulgaristan’ın önde gelen fuarlarından olmakla beraber endüstri 4.0, akıllı fabrikalar, metal şekillendirme, metal kesme makine ve ekipmanları, lazer kaynak makineleri, hidrolik pnömatik cihazlar ve aksesuarlar, robotlar, endüstriyel otomasyon ve yazılım teknolojileri, ileri malzemeler, sürdürülebilir işleme endüstrileri, ölçüm araçları, 3D baskı, elektronik ve elektroteknik sektörlerini kapsamaktadır.

*Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Detaylı bilgi için:

Yelda Kanpara / [email protected]

Burak Çakır / [email protected]

Alican Oflaz / [email protected]

Tel: 0262 323 08 56

Paylaş !

[the_ad id="4126"]