Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilecek olan “K – Düsseldorf 2016 Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı” na 19-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Eskişehir Sanayi Odası tarafından bir iş heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

Dünya’nın en önemli plastik ve kauçuk endüstri fuarı konumunda olan K – Düsseldorf, katılımcılar için Avrupa pazarında yer alma ve en son teknik bilgi ve becerileri görme fırsatı sunmaktadır. 1952 yılından bu yana her üç yılda bir 250.000 m2’lik alanda gerçekleştirilen fuara 2013 yılında 3220 firma stand ile, yaklaşık 220.000 kişi de ziyaretçi olarak katılmıştır.

Bu yılki büyük organizasyonda ağırlıklı olarak; Yardımcılar, Temel Malzemeleri, Ekipmanları, Makine İnşaat, Bitkiler ve Makine Kimya Endüstrisi, Plastik Kaplama, Plastik İşleme Makineleri, Plastik Üretim Makineleri, Plastik Ürünler, Plastik Teknolojisi, Plastik, Plastik İşleme, Polimerler, Kauçuk, Kauçuk İşleme Makineleri, yarı bitmiş ürünler, hizmetler, Araçlar gibi alanlara yer verilmektedir.

Katılım Ücreti: Organizasyon boyunca 4 yıldızlı bir otelde 4 gece konaklanacaktır. Tek kişilik odada kişi başı ücreti 1700 €, iki kişilik odada kişi başı ücreti 1350 €’dur. Ücretlere ulaşım, konaklama, tüm transferler, seyahat sağlık sigortası, fuar giriş kartları, yarım günlük panoramik şehir turu, rehberlik hizmetleri dahildir.

Eskişehir Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilecek organizasyona katılacak firmaların konaklama, ulaşım, rehberlik ve organizasyonla ilgili giderlerinin %50’sinin, üst limiti 2.000 TL olmak üzere, KOSGEB tarafından desteklenmesi planlanmaktadır.

K- Dusseldorf 2016 İş Heyeti Programı’na katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki “Katılım Formu”nu doldurmaları ve en geç 31 Ağustos 2016 tarihine kadar Eskişehir Sanayi Odası’na göndermeleri gerekmektedir. (Faks: 236 00 41)

KATILIM FORMU

İsim-Soyisim:
Firma Adı:
Göreviniz:
Telefon ve Faks:
E-mail:
İmza

Paylaş !

[the_ad id="4126"]