Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilecek olan “InnoTrans Ulaşım ve Toplu Taşıma Teknolojileri Fuarı”na 19-23 Eylül 2016 tarihleri arasında Eskişehir Sanayi Odamız tarafından bir iş heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

İki yılda bir gerçekleştirilen ve demiryolları sektöründe Dünya’nın en büyük fuarı olan InnoTrans Fuarı’na geçtiğimiz yıl 55 ülkeden 2.761 firma stant ile, 140.000 kişi de ziyaretçi olarak katılım sağlamıştır. Uluslararası düzeyde yolcu ve yük taşımacılığı teknolojilerindeki aktörleri bir araya getiren Fuar’da pek çok yeni teknoloji demiryolu araçlarının sergisi de yapılmaktadır. Aynı zamanda kaynak teknolojileri başta olmak üzere birçok uygulama gösterime sunulmaktadır.

Bu yıl 13. kez düzenlenecek olan InnoTrans’ta ağırlık olarak ele alınacak olan konular şunlardır: Demiryolu taşıtları, modülleri ve komponentler (traksiyon, enerji ve elektrik mühendisliği vb.), bakım-onarım, iç donanımlar, seyahat hizmetleri, demiryolu altyapısı, hat teknolojisi, toplu taşıma, lokal ve bölgesel otobüsler, sabit tesisler, güvenlik, yolcu bilgilendirme sistemleri, trafik yönetimi, sinyalizasyon, data işlem, yük trafiği lojistiği, tünel inşa, inşa makineleri, parçaları ve aksesuarları, iletişim, havalandırma sistemleri, enerji tedarik sistemleri ve aydınlatma.

Söz konusu fuar kapsamında Odamızın da üyesi olduğu Avrupa İşletmeler Ağı (Enterprise Europe Network) çerçevesinde ikili iş görüşmeleri yapılması planlanmaktadır. Ücretsiz olacak bu görüşmelere isteyen firmalar aşağıdaki link vasıtasıyla kayıt olabileceklerdir.

www.b2match.eu/innotrans2016

Kayıt yapacak firmalarımız için özellikle “Company Profile” ve Co-operation Profile” kısımlarının doldurulması oldukça önem arz etmektedir.

Konu hakkında detaylı bilgi almak üzere Odamız Proje Planlama ve Araştırma bölümüyle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Kişi: Yaman EŞKER
E-mail:[email protected]
Tel: 0 222 236 0360 Dahili: 189

Paylaş !

[the_ad id="4126"]