Referans no: BRMK20191203001

Bir Makedon şirketi, dondurulmuş et ve et ürünleri (tavuk, hindi, sığır eti, balık vb) gibi çeşitli türde gıda ürünlerinin ithalatçısı ve dağıtıcısıdır. Ticari ajans ve dağıtım anlaşmaları çerçevesinde gıda endüstrisinden üreticiler ve toptancılardan yeni ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOFR20190823003

Yüksek kalitede soğuk preslenmiş yağlar üreten bir Polonyalı şirket, salatalık, soğan, domates ve diğer sebzeler için ekim yapmayan tohum tedarikçisi arıyor. Tohumlar mikrobiyolojik testlerden geçirilmelidir. Biyo sertifikaları kabul edilir, ancak gerekli değildir. Şirket, bir tedarikçi anlaşmasıyla iş birliği kurmayı amaçlamaktadır.

Referans no: BODE20191126001

Bir Alman firması, sucuk, cips, burger köftesi ve diğer yiyecek ve atıştırmalık ürünlerin yağsız hazırlanması için kısa dalga kızılötesi radyasyon içeren bir ızgara ve pişirme işlemi geliştirmiştir. Cihaz mevcut çözümlerden daha az enerji tüketmektedir ve aynı zamanda yağsız ve kokusuz pişirme için plazma filtre teknolojisi ile donatılmıştır. Böylece cihaz bir filtre sistemi olmadan monte edilebilir. AB ülkelerinden ve uluslararası yatırımcılardan dağıtım ortakları arıyor.

Referans no: BOMK20191204005

1956’dan bu yana gıda işleme ve üretme konusundaki kapsamlı uzmanlığa sahip olan Makedon firması, yaklaşık 400’ün uzun vadeli iş ilişkileri kurmak amacıyla, dünya genelinde süpermarket zincirleri, gıda ithalatçıları, distribütörler ve ticari acenteler gibi yeni iş fırsatları ve ortaklar arıyor.

Referans no: BOIT20191112002

Yiyecek konserveleri üreten İtalyan şirketi distribütör arıyor. Sunulan gıda konserveleri yelpazesi geniştir: yağdaki sebzelerden, ızgara sebzelere, hazır soslara, reçellere, modern teknolojilerle işlenmiş fakat aynı zamana özen gösterilmiş şekildedir.

Referans no: BOIT20191209001

Geleneksel tahıl öğütme için doğmuş bir İtalyan şirketi, çok çeşitli glütensiz, yumurtasız ve süt içermeyen ürünler üretmek için modern, esnek ve çok yönlü bir üretim yapısı inşa etmiştir. Yüksek teknoloji tesislerinin üretiminde un karışımları, kuru makarnalar, tatlı ve tuzlu tada hazır ürünler, dondurulmuş ürünler bulunuyor. Şirket, üretim anlaşması dahilinde özel etiket üreticisi olarak üretim hizmetleri sunuyor.

KAPAT