Referans no: BOIT20201021001

İtalyan şirketi Capitanata’nın kalbinde,diğer bir adıyla Foggia ilinde bulunmaktadır ve yetiştirilen brokoli, şalgam yeşillikleri, balkabağı, kabak, domates, patlıcan, kuşkonmaz, enginar, karnabahar, yabani rezene, biber, roka, adaçayı, sofralık üzüm ve şarap. Şirket, Avrupa perakende ve Horeca pazarı için dağıtım anlaşmaları arıyor.

Referans no: BORO20200730001

Sadece doğal bal, çeşitli kuruyemiş ve meyvelerle üretilen doğal ve besleyici atıştırmalık barların üretimi ile uğraşan 2018 yılında kurulan bir Romen startup, dağıtım hizmetleri ve ticari acentelik anlaşması kapsamında ortaklar arıyor.

 

Referans no: BOPT20200924002

 

Azor Adaları’ndan atıştırmalıklar, kuruyemişler, tatlı ürünler ve dondurulmuş ürünler üreten ve dağıtan;  jöle şekerler ve çikolata ürünleri gibi diğer ürünleri pazarlayan 40 yılı aşkın deneyime sahip bir Portekiz şirketi tüm ülkelerde distribütör aramaktadır.

Referans no: BODE20201026002

Bir Alman balık işleme şirketi, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre balık ara ürünleri üretiminde uzun süreli deneyime sahiptir. Müşterinin şartnamesine göre farklı balık türlerinden (somon, ton balığı, beyaz balık) farklı şekillerde (küpler, çubuklar, cipsler, pullar, parçalar), IQF (Bireysel Hızlı Dondurma) donmuş bileşenleri sağlayabilirler. Üretim anlaşmaları ve dağıtım hizmetleri anlaşmaları için ortaklar arıyorlar.

 

Referans no: BOSG20200922001

Singapur şirketi, farklı çeşitlerde pirinç ürünleri üreten bir şirkettir. Pirinç taneleri, alüvyon açısından zengin suyu sayesinde tarım için verimli toprağa sahip Vietnam’daki Mekong Deltası’ndan geliyor. Şirket farklı türde pirinç ürünleri üretiyor ve şirket bir dağıtım hizmeti anlaşması  yoluyla Avrupalı ortaklar arıyor.

Referans no: BOXK20201007001

Birinci sınıf meyve ve sebzelerden yapılan sağlıklı ve besleyici yiyecek ve içecek üretiminde uzmanlaşmış Kosovalı şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında ortaklar arıyor.

Referans no: BOHU20200921001

Macar firması taze meyveleri,  sofralık kalitede müşterilerine ulaştırmaktadır. Ayrıca, daha ileri üretim amaçları için işleme ortakları için armut, şeftali ve erik gibi taze meyvelerden meyve suları ve püreleri üretirler. Şirket, ürün yelpazesini müşteri ve ortaklarının ihtiyaçlarına göre ayarlamaya hazırdır. Ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları çerçevesinde işbirliği yapacak yeni uluslararası iş ortakları arıyorlar.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BRPL20200916001 

Sağlıklı gıda, kahve, temizlik ürünleri ve diğer hızlı tüketim mallarının distribütörü ve ithalatçısı olan Polonya’nın kuzeydoğu kesiminden bir işletme, Polonya pazarına sunulabilecek yeni, orijinal ve benzersiz ürünler arıyor. Şirket, dağıtım hizmetleri veya ticari acentelik sözleşmesi temelinde işbirliği ile ilgilenmektedir.

Referans no: BOIT20201002001

Tarımsal gıda alanında çalışan İtalyan şirketi;  Konserve domates, konserve bakliyat, sızma zeytinyağı ve makarna gibi tipik İtalyan tarımsal gıda ürünlerinin dış ticaretinde uzmanlaşmıştır. Yiyecek ve içecek ticareti yapan, bir dağıtım hizmetleri anlaşmasıyla ilgilenen ortaklar arıyorlar.

 

Referans no: BOPT20200908001

 

Atıştırmalıklar, baharatlar, meyve suları ve şekerlemeler gibi çeşitli gıda ürünleri üreten ve satan Portekizli şirket, bu ürünleri AB içinde veya dışında pazarlayabilecek distribütörler arıyor. Bu tür ürünlerin satışı ve dağıtımı alanında tecrübeli bir ortak arıyor.

Referans no: BOLT20201012001

Litvanyalı şirket, hiçbir katkı maddesi, hurma yağı veya koruyucu madde içermeyen buğday unundan yapılan sağlıklı waffle atıştırmalıkları ve ince bisküviler üretiyor. Şirket, yurtdışında ortaklar arıyor ve ürünlerini ve işbirliğini ticari acentelik anlaşması ve dağıtım hizmetleri sözleşmesi kapsamında sunuyor. Özel markalı ürünler ve imalat anlaşmaları da sunulabilir.

 

Referans no: BOLT20201005001

Litvanya gıda sektöründe faaliyet gösteren şirket, en yüksek kalitede çikolata ve çikolata ürünlerini (barlar, sürülebilir ürünler, kuvertürler, kakao sırları, dolgular vb.) Üretmektedir. Üretici, ürünlerini sunuyor ve ticari acentelik sözleşmesi ve dağıtım hizmetleri sözleşmesi kapsamında çalışacak ticari aracılar arıyor. Talebe göre imalat anlaşması da görüşülebilir.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BOQA20200618001

Katarlı bir şirket % 100 Ayçiçek yağı ile yapılan patates ve mısır bazlı cips üretiyor. Şirket, tat profillerinin eritme potasına uyacak şekilde geliştirilmiş çeşitli ısmarlama tatlar sunmaktadır. Şirket, dağıtım hizmetleri sözleşmesi  yapacağı ortaklar arıyor.

Referans no: BOPT20200127002

Taze Azor balıklarının ihracatı ve derin dondurulmuş gıda ürünlerinin dağıtımı konusunda uzmanlaşmış Portekizli (Azorean-Portekize bağlı takım adalar topluluğu) bir şirket, AB ve AB dışı ülkelerde distribütörler arıyor.

Referans no: BONL20200826001

 

Hollandalı bir çevre dostu şirket, plastik içermeyen pipetler üretiyor. Buğday samanları, çevremiz üzerinde önemli bir etkiye sahip olan plastik pipetler için sürdürülebilir bir alternatif olarak kabul edilebilir. 2021’den bu yana tek kullanımlık plastik kullanımı AB’de yasaklanacak, şirket satışları artırmak için ticari ortaklar arıyor. Bir ticari acentelik sözleşmesi veya bir dağıtım hizmetleri sözleşmesi  yapılması öngörülmektedir. 

Referans no: BOBE20200803001

Belçikalı firma, aloe vera bitkilerinin üretiminin büyük ölçekli sahibidir ve diyet takviyeleri ve kozmetik sektöründe kullanılan bu aloe vera  bitkileri ile ürünler üretmektedir. Üretim aşamasında böcek ilacı kullanılmıyor. Şirket, ürünleri için distribütör ve ticari acenteler arıyor.

 

Referans no: BOIT20200903002

Torino bölgesinde bulunan HoReCa sektörü (Otel-Restoran-Kafe), dondurma dükkanları ve perakendeciler için yüksek kaliteli gelato (İtalyan dondurması) ve sorbeler üreten İtalyan bir aile şirketi, Dikkatli bir hammadde seçimi ile geniş bir tat yelpazesi (çoğu glütensizdir ve vejeteryanlar / veganlar için uygundur). Şirket, dağıtım anlaşmaları kapsamında çalışacak ticaret aracıları arıyor.

 

Referans no: BORO20200817001

Romanya’dan çok çeşitli yüksek kaliteli konserve meyve ve sebze ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış üretim şirketi, uluslararası faaliyetlerini genişletmek istiyor. Şirket, dağıtım hizmeti anlaşmaları kapsamında ortaklıklar sunmaktadır.

Referans no: BOGR20200528002

Yunan şirketi Girit adasına dayanmaktadır ve yüksek kaliteli sızma zeytinyağı ve organik sızma zeytinyağı üretimi 

ve şişelenmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerini dünya çapında dış pazarlarda tanıtmak için acenteler, distribütörler ve yatırımcılar aramaktalar.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BRHR20200803001

 Fitoterapi danışmanlığı (Fitoterapi, bitkilerle tedavi anlamına gelmektedir), doğal ürünlerin üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmış bir Hırvat şirketi, Hırvat pazarına girmek isteyen organik süper gıda üreticilerini arıyor. Şirket, bir dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında işbirliği yapmak istiyor.

Referans no: BOPT20200804002

İyi temellerle kurulmuş bir Hollanda şirketi, Bireysel Hızlı Dondurulmuş (IQF) meyve ve meyve püreleri sunmaktadır. Şirket uluslararası alanda faaliyet gösteriyor ancak henüz Finlandiya ve Norveç’te değil. Ajans veya dağıtım hizmetleri anlaşması çerçevesinde işbirliği aramakta. Şirket belirli ülkelere satış reddi sunmaktadır:  Finlandiya, Norveç

Referans no: BOMD20200723001

Yüksek kaliteli kuru meyveler, kurutulmuş sebzeler ve çikolata ile kaplanmış kuru meyveler konusunda uzmanlaşmış bir Moldova şirketi, dağıtım hizmetleri anlaşmaları kapsamında, ticari faaliyetlerini genişletmelerine ve ürünlerini uluslararası pazarlara yerleştirmelerine yardımcı olacak yeni ortaklar arıyor.

Referans no: BOPT20200702001

Şirket, Portekiz’in Merkez bölgesinde, sağlıklı ve % 100 doğal ürünlerin üreticisidir. Meyve ve sebze atıştırmalıkları, sağlıklı toplar ve barlar, önceden hazırlanmış kuru yemekler, kuru çorbalar ve diğer kurutulmuş ürünler gibi güvenli ve sürdürülebilir ürünler sunar. Meyve ve glütensiz sebze tozları gibi gıda endüstrisi için ürünler geliştirirler; vegan ve organik ürünler. Bir dağıtım hizmetleri ve / veya ticari acente anlaşmaları kurmak istiyorlar.

 

Referans no: BORO20200511001

Ekolojik tarımda büyük geleneğe sahip bir bölgede bulunan Rumen şirketi; kurutulmuş sebze, meyve ve kuruyemişler üretmektedir. Üretim sürecinde kullanılan birincil ürünler, ekolojik tarım yöntemleri kullanılarak yerel üreticilerden alınan biyo sertifikalıdır. Şirket, seçilmiş Avrupa pazarlarında distribütör arıyor. Şirket belirli ülkelere satış reddi sunmaktadır: Belçika, İsrail, Polonya, Almanya.

 

Referans no: BOES20200603001

Zeytinyağı, özellikle sızma zeytinyağı ve aynı zamanda avokado yağı, üzüm çekirdeği yağı, ayçiçek yağı gibi çok çeşitli yağların üretimine, şişelenmesine ve satışına kendini adamış bir İspanyol şirketi, distribütörleri aracılığıyla uluslararası varlığını genişletmek istiyor.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BONL20200702002

İyi temellerle kurulmuş bir Hollanda şirketi, Bireysel Hızlı Dondurulmuş (IQF) meyve ve meyve püreleri sunmaktadır. Şirket uluslararası alanda faaliyet gösteriyor ancak henüz Finlandiya ve Norveç’te değil. Ajans veya dağıtım hizmetleri anlaşması çerçevesinde işbirliği aramakta. Şirket belirli ülkelere satış reddi sunmaktadır:  Finlandiya, Norveç

Referans no: BOIL20200616001

İsrail merkezli bu şirket esnek ambalaj sektöründe yaklaşık 8 yıllık bir deneyime sahiptir. Şirket, önde gelen yerli ve yabancı markalarla çalışıyor. Sunulan ürünler arasında içecek ambalajı, gıda ambalajı, sıvı ambalajı, vakum uygulamaları için ambalaj, kişisel ev ve bakım ambalajı ve torbalar bulunmaktadır. Şirket, dağıtım hizmetleri anlaşmaları kapsamında distribütör arıyor.

Referans no: BOBG20200604001

Taze hünnap, kuru hünnap, hünnap suyu ve hünnap likörü gibi (jojoba ile karıştırılmamalıdır) ürünlerin üreticisi olan Bulgaristan menşeili firma dünya çapında distribütör arıyor. Şirket bir dağıtım hizmeti sözleşmesi sunuyor.

Referans no: BOUA20200518002

İspanyol menşeili olan firma yüksek kaliteli organik el yapımı zeytinyağı üretiyor. Zeytinyağının üretimi için geleneksel teknikler ve el yapımı işlemler kullanıyorlar ve bununla beraber ürünlerinin organik olmasını garanti ediyorlar. Şirket, bu ürünün dağıtımı ve ticarileştirilmesi ile ilgilenen Avrupa distribütörlerini veya son satıcıları (gurme dükkanları, restoranlar, sağlık gıda mağazaları vb.) aramaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BOUK20200326001

İngiltere’de çok sayıda farklı alanda ödülü olan tek üretici bir firma, havayla kurutulmuş meyve ve sebze cipsi, yenilebilir çay ve narenciye infüzyonu üretmektedir. Ürünlerini temsil etmek, sağlık ve sürdürülebilirlik bilincine sahip tüketicilere satmak için iyi bilgi ve temaslara sahip distribütörler arıyor. Sağlık mağazaları, bakkallar, süpermarketler, eğlence mekanları, yemek servisi hazırlayıcıları, barlar ve restoranlar kanal ağıyla.

Referans no: BOUA20200428001

Ukraynalı bir şirket, yenilikçi araştırma ve yeni bilimsel gelişmeler temelinde oluşturulan gıda takviyeleri üretmektedir. Teknolojilerin ve bitkisel kaynakların kullanımı, formülasyonların insanların sağlığının ihtiyaçlarını karşılayabileceği anlamına gelir. Şirket, bir ticari ajans ya da dağıtım sözleşmesi altında temsil için temsilci arıyor. 

Referans no: BOLT20200323001

Litvanyalı şirket kuru süt ürünleri (yağsız süt tozu, tatlı peynir altı suyu tozu, tam krem süt tozu, tam yağlı süt tozu) üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir. Şirket yukarıda belirtilen ürünler için yurtdışında distribütör arıyor.

 

Referans no: BOPL20200203001

Malopolska bölgesinde faaliyet gösteren küçük bir Polonyalı şirket, bitkisel kökenli bölgesel doğal gıda ürünleri sunmaktadır. Bir dağıtım veya taşeronluk anlaşması temelinde işbirliği yapmak üzere gıda endüstrisinde faaliyet gösteren distribütörler ve alıcılar arıyorlar.

Referans no: BORU20200506001

Bir Rus bilimsel üretim şirketi, doğal kozmetikler (yıkama jelleri, şampuanlar, kremler, vb.) ve sağlıklı yiyecekler (tahıl, jöle, keten tohumu yağı, organik çubuklar, çorbalar vb.) üretmektedir. Şirket, dağıtım hizmeti anlaşması yapmak için güvenilir yabancı ortaklar arıyor.

 

Referans no: BOES20190917001

 

Reus (Tarragona) ‘da 1969 yılında finanse edilen ve yüksek kaliteli dökme alüminyum tencere ve taşınabilir gıda ürünleri üretiminde uzmanlaşmış İspanyol şirket, uluslararası deneyime sahip olan Avrupa’da, çoğunlukla Nordic, Baltık, Balkan bölgesinin yanı sıra Doğu, Güneydoğu ve Batı Avrupa’nın geri kalanı.

 

Referans no : BRRU20200415002

 

İşlenmiş gıda ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış bir Rus şirketi, işlenmiş tahıldan dondurularak kurutulmuş ve hazır gıdalar üretecek diyet gıda ürünlerine yem tahıl işleme için bir kompleks üretmek için birlikte çalışacak bir ortak arıyor. Şirket, bir ortakla uzun vadeli bir ortak girişim anlaşması yapmak istiyor.

 

Referans no : BRNL20200330001

 

Hollandalı şirket, pazar paylarını geliştirmek, ticari potansiyellerini tam olarak dağıtmak ve / veya Avrupa pazarına yeni konseptler sunmak isteyen yenilikçi ve / veya sürdürülebilir gıda ürünleri olan uluslararası şirketler arıyor. KOBİ ticari ajans anlaşması sunuyor.

 

Referans no : BOIT20200422002

 

2017 yılında kurulan İtalyan şirketi, korunmuş gıdaların ticarileştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Tarımsal gıda hammaddeleri bilgisi, eski nesil gıda üreticileri ve distribütörlerinden gelen şirketin ortaklarının önemli bir ayrıcalığıdır. Şirket, diğer ülkelerdeki distribütörleri arıyor.

 

Referans no : BRPL20200417002

 

Uluslararası tüccarları birbirine bağlayan çevrimiçi bir Polonya platformu: meyve, sebze ve tahıl tedarikçileri ve alıcıları iş yüklenicileri (alıcılar ve tedarikçiler) arıyor. Hizmet, taze endüstri ile ilgilenen yabancı ortakları yüklenicilerini bulmaya davet ediyor. İşbirliği bir hizmet anlaşması kapsamında öngörülmektedir.

 

Referans no : BRPL20200415001

 

Ticari ajans olarak faaliyet gösteren Polonyalı ilaç şirketi, ürünleri ile Polonya ilaç ve gıda takviyesi pazarına girmek isteyen yabancı şirketlere dağıtım hizmetleri sunmaktadır. Şirket, ticari ajans anlaşması kapsamında işbirliği sunuyor.

 

Referans no : BOPL20200420001

 

Polonya gıda ürünleri şirketi AB ve diğer ülkelerden iş ortakları arıyor. Şirket, yüksek kaliteli gıda ürünleri geliştirme ve üretme konusunda uzun vadeli deneyime sahiptir: manevi aromalar, destek katkı maddeleri, jelatin, soda, sitrik asit gibi gıda katkı maddeleri. Şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması çerçevesinde uzun vadeli ticari işbirliği kurmak istiyor.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BOES20200316001

Sadece gurme gıda ürünleri üreten İspanyol şirketlerinden oluşan bir ihracat konsorsiyumu, Temmuz 2015’te kurulmuş olup, ürünlerinin yurtdışında tanıtımına ve satışına adanmıştır. Konsorsiyum dünya çapında distribütörler arıyor. Tüm ürünler el yapımı, özel ve en yüksek kalitededir.

Referans no: BOPL20200331001

Polonya’nın doğu kesiminde bulunan ve çeşitli doğal bitki özlerinin üretiminde uzmanlaşmış olan şirket, üretimlerinde bitki özleri kullanan kozmetik, gıda ve diyet takviyeleri üreticilerine satış yapan acenteler ve distribütörler arıyor. Dağıtım hizmetleri sözleşmesi ve ticari acente sözleşmeleri sunulmaktadır. Şirket belirli ülkelere satış reddi sunmaktadır: Avusturya, Belçika, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, İngiltere, Abd.

Referans no: BONL20200221002

Gıda endüstrisinde otomatik ürün işleme sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir Hollanda şirketi, taşeron olarak endüstri mühendisliği ve otomasyon hizmetleri sunmaktadır. Şirket, robotik, elektronik ve IT kontrol sistemleri ve bunların parçaları da dahil olmak üzere ürün işleme için komple makine ve sistemler tasarlar ve üretir. Şirket, gıda endüstrisinde taşeronluk veya üretim anlaşması kapsamında işbirliği yapmak isteyen ortaklar arıyor.

 

Referans no: BOBG20200331002

Bir Bulgar şirketi, taze, yerel kaynaklı ürünlerden,% 100 izlenebilir menşei ve kalitede sağlıklı çorbalar üretiyor. Çorbalar cam şişelerde sterilize ediliyor. Yoğun yaşam tarzları, sağlıklı diyetler, spor beslenmesi, alerjisi olan insanlar için ve vegan diyetleri için uygun hale getirilmiştir. Hiçbir katkı maddesi yoktur. İstenen ortaklık: Dağıtım hizmetleri sözleşmesi;  İmalat sözleşmesi de bir seçenek olarak düşünülebilir.

 

Referans no: BOSI20200406002

Sloven şirketi farklı meyve, sebze ve bitkilerin dondurarak kurutulması (liyofilizasyon) ile uğraşmaktadır. Özel prosedürle suyu meyve ve sebzelerden uzaklaştırırlar ve gıdanın yapısını, rengini, aromasını ve bileşimini korurlar. Şirket, hâlihazırda liyofilize / kurutulmuş meyve ve sebzelerin satışı konusunda satış ağı ve tecrübesi olan ve  dağıtım hizmetleri anlaşması imzalamak isteyen güvenilir ortaklar arıyor.

 

Referans no: BOSG20200227002

 

Singapur şirketi, düşük glisemik indeksi (GI) olan Asya tatlıları ve premiksleri gibi sağlıklı ürünler geliştirmektedir. Bu şirketin ürünleri arasında soya pudingi, kueh bahulu (Asya pandispanyası) ve madlen pastası bulunmaktadır. Şirket ürünlerini Avrupa’ya dağıtmak için Avrupalı ortaklar arıyor.

 

Referans no : BOUA20200410001

 

Ukraynalı şirket çok çeşitli atıştırmalıklar üretmektedir. Başlıca ürünler ayçiçeği, kabak çekirdeği ve çekirdek içi, yer fıstığıdır. Şirket, ISO 22000: 2018’e göre üretilen sağlık için yararlı yüksek kaliteli ürünler önermektedir. Şirket, dağıtım anlaşmaları kapsamında distribütörler veya perakende ağlarla işbirliği yapmak istemektedir.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BRPL20200214002

Gıda sektöründe faaliyet gösteren Polonyalı bir ticaret şirketi, gıda ürünlerini Polonya pazarında piyasaya sürmek isteyen AB ve AB dışı gıda üreticileri ile temas kurmak istiyor. Şirket, Polonya pazarındaki en büyük toptan ve perakende zincirlerinin yanı sıra HORECA sektörü ve gıda üreticileri ile de yakın iş birliği içindedir. Şirket, ticari acentelik sözleşmesi ve dağıtım hizmetleri sözleşmesine dayalı iş birliği sunmaktadır.

Referans no: BOES20200123001

Berlin merkezli bir girişim firması profesyonel iş hayatlarında değişiklik isteyen insanlara yurtdışından yerel, otantik üreticilerle eşleştikleri bir program teklifi sunuyor. Girişim, ekstra para kazanmak isteyen ve bilgilerini aktarmak isteyen yerel üreticileri arıyor. Bir hizmet anlaşması kapsamında iş birliği öngörülmektedir.

Referans no: BRLU20200212001

Şirket, Lüksemburg’da bulunan, çay, bitkisel infüzyonlar ve süper gıda tozları gibi ürünler satan genç bir e-ticaret mağazasıdır. Şirket şu anda şirketin işine adanmış bir ürün grubu oluşturacak ortaklar aramaktadır. Bu nedenle, özel bir etiket üretim anlaşması kapsamında iş birliği yapmak istiyor.

 

Referans no: BRPL20200214001

Polonyalı özel şirket, konserve, dondurulmuş, kurutulmuş meyve ve sebze tedarikçileri ve daha fazlasını arıyor. Şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında uzun vadeli ortaklıklar kurmak isteyen doğrudan üreticiler aramaktadır.

Referans no: BRLU20200212001

Şirket, Lüksemburg’da bulunan, çay, bitkisel infüzyonlar ve süper gıda tozları gibi ürünler satan genç bir e-ticaret mağazasıdır. Şirket şu anda şirketin işine adanmış bir ürün grubu oluşturacak ortaklar aramaktadır. Bu nedenle, özel bir etiket üretim anlaşması kapsamında iş birliği yapmak istiyor.

 

Referans no: BRUA20200224001

 

Ukrayna pazarında taze meyvelerin toplu satışı ve dağıtımı konusunda uzman olan Ukrayna şirketi, bir dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında ürün portföyünü genişletmek için Avrupa’daki kaliteli meyve üreticilerinden ithalat için yeni fırsatlar araştırmak istiyor.

 

Referans no : BRFR20200304001

 

HORECA ürünlerinin ticaretinde 30 yılı aşmış uzmanlığı bulunan bir Fransız ticari temsilcisi, hizmetlerini ticari ajans anlaşmaları kapsamında sunmaktadır. Esas olarak HORECA sektörleri için tek kullanımlık ve basılı ürün tedarikçileri aramakta. AB’de bulunan şirketlere satış desteği sunmakta ve münhasırlık anlaşmasıyla Fransız pazarına girmek istemektedir.

 

Referans no: BOHU20200210001

 

Macar şekerleme fabrikası 2015 yılında Székesfehérvár şehrinde kuruldu. Şirket, dağıtım hizmeti anlaşması çerçevesinde karşılıklı yararlı işbirliği için güvenilir uluslararası ortaklar arıyor. Sunulan ürün, yapay katkı maddeleri ve lezzet arttırıcılar içermeyen 6 farklı tat halinde el yapımı peynirli krakerdir. Potansiyel ortaklar, önceden paketlenmiş ürünü yabancı ülkelere dağıtmak için mağazalar, zincir mağazalar, sağlıklı gıda mağazalarıdır. 

 

Referans no: BOLT20200212001

Gıda sektöründe çalışan ve çeşitli atıştırmalıklar üreten Litvanya şirketi – ayçiçeği tohumu, kahvaltı gevreği, helva, waffle vb. gibi ticari aracılar arıyor. Firma, ticari acentelik sözleşmesi ve dağıtım hizmetleri sözleşmesi kapsamında çalışmayı teklif ediyor. Pazarlık yapılabilir bir üretim anlaşması sunuyorlar.

Referans no: BOPL20200219002

Polonya’dan bir şirket 2015 yılından beri gıda sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma, Kuzey Amerika ve Asya’dan ithal edilen premium marka şekerlemelerin (Jelly Belly, Reese’s, Hershey, Oreo, Pocky, Mondelēz ve Ferrero) satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Dağıtım hizmetleri ve ticari acentelik sözleşmesi kapsamında yabancı ortaklar arıyorlar.

Referans no: BOFR20200210001

Fransa’dan bir şirket, ince yer mantarlarını Avrupa Birliği’nde dağıtım veya ticari ajans anlaşmaları kapsamında dağıtmak için yeni ortaklar arıyor.

Referans no: BOES20200304001

Yüksek kaliteli süt ürünleri üretiminde uzmanlaşmış genç bir İspanyol şirketi, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında yerel pazarlarındaki toptan, perakende ve gıda hizmeti kanalları ile çalışma deneyimi bulunan dağıtıcılar aramaktadır. Ürünleri demineralize peynir altı suyu tozu D90, D70, D40, yağsız süt tozu% 1, ayran tozu, pastörize süt ve krema, tereyağı, PDO peyniri (Korumalı Menşe Koruması), dondurma vb.

Referans no: BOES20200304001

Yüksek kaliteli süt ürünleri üretiminde uzmanlaşmış genç bir İspanyol şirketi, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında yerel pazarlarındaki toptan, perakende ve gıda hizmeti kanalları ile çalışma deneyimi bulunan dağıtıcılar aramaktadır. Ürünleri demineralize peynir altı suyu tozu D90, D70, D40, yağsız süt tozu% 1, ayran tozu, pastörize süt ve krema, tereyağı, PDO peyniri (Korumalı Menşe Koruması), dondurma vb.

Referans no: BOES20200211003

İspanyol şirketi Cantabrian Denizi’nden taze yüksek kaliteli balıklar almaya ve onları korunmuş balık haline getirmeye odaklanmıştır. Şu anda üç farklı balık türüyle çalışıyorlar: albacore, mürekkepbalığı ve Avrupa hake.

İspanya’da Avrupa hake yakalama hattından yüksek kaliteli konserve balık üretmeyi başaran ilk şirket. Şirket, yurt dışında acente veya distribütör arıyor.

Referans no: BOPL20200221002

Polonyalı bir şirket% 100 bakterilerle ayrışabilen kâğıt pipetleri sunuyor. Kamışlar tamamen biyolojik olarak parçalanabilen ve sürdürülebilir kaynaklı FSC (Orman Yönetim Konseyi) ve PEFC (Orman Sertifikasyonunu Onaylama Programı) sertifikalı kâğıttan yapılmıştır. Kamışlar, özel markalama ve bireysel ambalajlama seçenekleri de dâhil olmak üzere çeşitli boyutlarda (6 mm ila 12 mm çapında) ve renklerde mevcuttur. Şirket, Avrupa çapında dağıtım ortakları arıyor. 

 

Referans no: BOPL20200207005

 

Analitik kimya sektöründe bulunan bir Polonyalı şirket, gıda kalitesi değerlendirmesi için yöntemlerin geliştirilmesi üzerinde çalışmaktadır. Şirket, tahıllarda ve yağlarda aflatoksinler ve polisiklik aromatik bileşiklerin tespiti ile ilgili proje yürütmektedir. Gıda ürünlerinde toksinlerin hızlı analizi ile ilgilenen şirketler / kurumlar aramaktadır. Test uzmanlarına lisans veya taşeronluk sözleşmesi sunmakta olup, yatırımcı ortaklar da aranmaktadır. Finansal anlaşma da iş birliği olarak kabul edilmektedir

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BRMK20191203001

Bir Makedon şirketi, dondurulmuş et ve et ürünleri (tavuk, hindi, sığır eti, balık vb) gibi çeşitli türde gıda ürünlerinin ithalatçısı ve dağıtıcısıdır. Ticari ajans ve dağıtım anlaşmaları çerçevesinde gıda endüstrisinden üreticiler ve toptancılardan yeni ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOFR20190823003

Yüksek kalitede soğuk preslenmiş yağlar üreten bir Polonyalı şirket, salatalık, soğan, domates ve diğer sebzeler için ekim yapmayan tohum tedarikçisi arıyor. Tohumlar mikrobiyolojik testlerden geçirilmelidir. Biyo sertifikaları kabul edilir, ancak gerekli değildir. Şirket, bir tedarikçi anlaşmasıyla iş birliği kurmayı amaçlamaktadır.

Referans no: BODE20191126001

Bir Alman firması, sucuk, cips, burger köftesi ve diğer yiyecek ve atıştırmalık ürünlerin yağsız hazırlanması için kısa dalga kızılötesi radyasyon içeren bir ızgara ve pişirme işlemi geliştirmiştir. Cihaz mevcut çözümlerden daha az enerji tüketmektedir ve aynı zamanda yağsız ve kokusuz pişirme için plazma filtre teknolojisi ile donatılmıştır. Böylece cihaz bir filtre sistemi olmadan monte edilebilir. AB ülkelerinden ve uluslararası yatırımcılardan dağıtım ortakları arıyor.

Referans no: BOMK20191204005

1956’dan bu yana gıda işleme ve üretme konusundaki kapsamlı uzmanlığa sahip olan Makedon firması, yaklaşık 400’ün uzun vadeli iş ilişkileri kurmak amacıyla, dünya genelinde süpermarket zincirleri, gıda ithalatçıları, distribütörler ve ticari acenteler gibi yeni iş fırsatları ve ortaklar arıyor.

Referans no: BOIT20191112002

Yiyecek konserveleri üreten İtalyan şirketi distribütör arıyor. Sunulan gıda konserveleri yelpazesi geniştir: yağdaki sebzelerden, ızgara sebzelere, hazır soslara, reçellere, modern teknolojilerle işlenmiş fakat aynı zamana özen gösterilmiş şekildedir.

Referans no: BOIT20191209001

Geleneksel tahıl öğütme için doğmuş bir İtalyan şirketi, çok çeşitli glütensiz, yumurtasız ve süt içermeyen ürünler üretmek için modern, esnek ve çok yönlü bir üretim yapısı inşa etmiştir. Yüksek teknoloji tesislerinin üretiminde un karışımları, kuru makarnalar, tatlı ve tuzlu tada hazır ürünler, dondurulmuş ürünler bulunuyor. Şirket, üretim anlaşması dahilinde özel etiket üreticisi olarak üretim hizmetleri sunuyor.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]