Referans no: BOUK20191210002

Tavuk ve balığa dayalı soğuk preslenmiş köpek maması üreticisi bir İngiliz firma, ticari ajans anlaşmaları veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları yapmak için pazarını acenteler ve distribütörler ile ortaklık kurarak genişletmeyi amaçlamaktadır.

Referans no: BOUA20190731001

Ukraynalı bir şekerleme şirketi, müşterinin bireysel gereksinimlerine göre (marka adı altında olsun veya olmasın) marshmallow, draje, şeker, şekerleme, waffle, oryantal tatlılar sunmaktadır. Ticari ajans anlaşması çerçevesinde ürünlerini yerel pazarda sunacak güvenilir uluslararası ortaklar arıyor.

Referans no: BOUA20190731001

Ukraynalı bir şekerleme şirketi, müşterinin bireysel gereksinimlerine göre (marka adı altında olsun veya olmasın) marshmallow, draje, şeker, şekerleme, waffle, oryantal tatlılar sunmaktadır. Ticari ajans anlaşması çerçevesinde ürünlerini yerel pazarda sunacak güvenilir uluslararası ortaklar arıyor.

Referans no: BOMK20191219003

Kuzey Makedonya’dan soğuk pres yağları üreticisi, hem yemek pişirme hem de içme amaçlı farklı tohum yağlarının yanı sıra diyet takviyeleri segmentinden ürünler sunmaktadır. Şirket, sürekli gelişim süreçlerine ve yeniliklere önem vererek, onu dış pazarlarda temsil edecek temsilciler arıyor.

Referans no: BOUA20191104002

Bisküvi ve kraker üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip Ukraynalı şirket, ağırlıklı olarak yarı tatlı bisküvi ve kraker üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket, IFS Food standartlarına dayanan Avrupa kalite sistemine sahiptir. Dağıtım hizmetleri anlaşmaları yapmak için distribütör arıyor.

Referans no: BOUK20200107001

 

Vegan dostu, palmiye yağı, laktoz ve glutensiz Hint turşusu ve lezzetlerinin İngiltere’deki bu üreticisi ve satıcısı bir şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında distribütörlerle iş birliği yaparak markasını ağın diğer ülkelerinde kurmayı hedefliyor.

Referans no: BODE20181211002

 

Bu Alman şirketi, bir kovan içinde mevcut varroa akarını öldürmek için hipertermi (kimyasallar yerine) kullanan bir cihaz geliştirdi. Arılar işlem sırasında ve sonrasında zarar görmeden kalırlar. Arı kolonilerinin üreme hastalıklarına karşı bu cihazla tedavi edilmesi de mümkündür. Şirket, dağıtım anlaşmaları kapsamında ortaklıklar yoluyla yeni pazarlara girmek istiyor.

 

Referans no: BOIT20191204001

İtalyan şirketi, Apulia bölgesinde tamamen Salento’da yetiştirilen ve işlenen patatesli atıştırmalıklar üretmektedir. Şirketin ana amaçlarından biri, kendi topraklarında ekimden ambalajlamaya kadar tüm tedarik zincirini gerçekleştirebilmek ve böylece tamamen “Puglia’da üretilen” bir ürün yaratmaktır. Şirket, bir dağıtım hizmetleri anlaşması ile Avrupa pazarına açılmak istiyor.

 

Referans no: BOFR20191210001

Sütlü ev yapımı bisküvileri için distribütör arayan bir Fransız aile şirketi, geleneksel bir know-how reçetesine göre üretim gerçekleştirmektedir. Distribütörlük anlaşması ile ürünlerini tüm Avrupa’ya dağıtmak için yeni ortaklar arıyor.

 

Referans no: BOFR20191209002

Yüksek kaliteli dondurulmuş ürünlerde uzmanlaşmış, özellikle gıda alerjileri, intoleranslar (gluten, laktoz …) ve diyabet gibi problemlerin üstesinden gelen pastacılık konusunda uzmanlaşmış Fransa merkezli bir şirket, distribütörlük anlaşmaları kapsamında yeni ortaklar arıyor.

Referans no: BOES20190702002

 

25 yıldan fazla faaliyet gösteren ve ulusal pazarda entegre ve sağlam bir konuma sahip bir İspanyol gurme kahve üreticisi, gurme ve sürdürülebilir ürünleri için Avrupa distribütörlerini arıyor. Şirket yerel franchise, bölgesel kahve mağazaları içinde dağıtım hizmetleri ve ticari ajans anlaşmaları kapsamında ortaklıklar aranmaktadır.

Embed HTML not available.