Referans no:BORO20201022001
Sağlıklı gıda konusunda uzmanlaşmış bir Rumen şirketi, tatlandırıcılar, çikolata, çay ve meyve suları gibi doğal, şekersiz ürünler üretiyor. Tüm ürün yelpazesi, stevia rebaudiana bertoni’nin(Şeker Otu) en iyi bitki özünü içerir. Şirket dünya çapında distribütörler arıyor.

Referans no:BOMD20201202001
Moldovalı üretici, çok çiçekli bal ve ayçiçeği balı üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket, orijinal ambalajı ile doğal bal üretmektedir. Şirket, bir dağıtım hizmetleri anlaşması yapmak için ortaklar arıyor.

Referans no:BOXK20200827002
20 yılı aşkın deneyime sahip Kosovalı bir şirket, taze süt, yoğurt, beyaz peynir ve lor gibi çeşitli süt ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Dış pazarlara açılmak için dağıtım hizmetleri anlaşmaları arıyorlar.

Referans no:BOHU20200930006
Konserve meyve ve sebze ürünlerinin pazarlamasında uzmanlaşmış bir Macar şirketi distribütör arıyor. Müşteri, çok geniş bir ürün listesi içeren mükemmel Macar gıda ürünlerinin toptancısıdır. Dış pazarlarda yüksek kaliteli Macar gıda dağıtımıyla ilgilenen distribütör olarak toptancı işletmelerle temasa geçmek istiyorlar.

Referans no:BORU20201028002
İvan-çay, çam ve sedir kozalaklarından reçel, huş ağacı sapı, bal, mayasız ekmek üretimi, toptan ve perakende ticareti konusunda uzmanlaşmış Rus Sverdlovsk bölgesi şirketi, dağıtım çerçevesinde işbirliği kurmak için hizmet sözleşmesi dahilinde yurtdışında ortaklar arıyor.

Referans no:BOES20201104001
Castilla La-Mancha (İspanya) merkezli, organik antep fıstığı üretimi, işlenmesi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış şirket, fındık, organik ürünler ve / veya gurme ürünler (hem organik hem de değil) dağıtan şirketler arıyor.

Şirket ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları ile ilgilenmektedir.

Referans no:BOUA20201013001
Ukraynalı şirket 2011 yılında kurulmuştur ve Ukrayna’da organik pazarın öncüsüdür. Şirket organik mısır ezmesi, kabuğu çıkarılmış tane, un, ayçiçek yağı üretmektedir. Şirket ayrıca ağustos ayından eylül ayına kadar mevsimsel olarak organik karpuz üretmektedir.Şirketlerin markası, büyük Ukrayna perakende zincirlerinde – Auchan, Metro, Billa gibi – geniş çapta temsil edilmektedir. Ukraynalı şirket distribütör arıyor.

KAPAT