Referans no: BOPL20201110005
Güneybatı Polonya’da bulunan şirket, meyve cipsi üretiminde uzmanlaşmıştır. KOBİ, tamamen elma bazlı ve biraz ayçiçeği çekirdeği ilavesiyle siyah kuş üzümü, kiraz ve aronya’yı birleştirmek için ürünlerini cips olarak sunuyor. Şirket, dünyanın her yerinden distribütörler ve acentelerle işbirliği arıyor.

Referans no: BOSG20210427022
Pastacılık endüstrisinde yüksek kaliteli wonton hamur işleri üretmesiyle tanınan Singapurlu şirket, dağıtım hizmeti anlaşmaları yoluyla ürünlerini dağıtmak için daha fazla Avrupalı ortak arıyor.

Referans no:BOSK20210514001
Slovak çay ve kapsüllü gıda takviyeleri üreticisi, üretim ve paketleme kapasitesini sunmaktadır. Şirket, çay paketleme konusunda 20 yıllık tecrübeye, istikrarlı ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Fabrika ayrıca, paketlemeden önce otların laboratuvarda test edilmesini, kesilmesini ve karıştırılmasını sağlar. Şirket, üretim veya taşeronluk anlaşmaları kapsamında gıda veya eczane alanında iyi satış kanallarına sahip bir iş ortağı arıyor.

Referans no: BOPL20210510008
Polonya’dan bir şirket, sebzeler ve çeşitli mantar türleri için doğrudan Polonyalı üreticilerden bir dağıtım anlaşması imzalamak için ortaklar arıyor. Şirket şunları sunar: ahududu domates, salatalık, soğan, patates, maydanoz, havuç ve istiridye mantarı, shii-take, kahverengi mantar, kahverengi iki sporlu mantar (portabello). Ürün yelpazesinde ayrıca çeşitli istiridye mantarı işkembe çorbaları, letcho, salata ve marine edilmiş istiridye mantarları gibi işlenmiş mantar ürünleri de bulunmaktadır.

Referans no: BRPL20210426001
Özel sektörü temsil eden orta Polonya bölgesinden bir şirket 1990 yılından beri piyasada çalışmaktadır. Şirket, krema, keçi sütü, inek sütü, Yunan yoğurdu, beyaz peynir, gıda takviyeleri ve organik gıda dağıtımı yapmaktadır. Perakende zincirlerinin yanı sıra. Şirket, ağırlıklı olarak İtalya, Yunanistan, İspanya ve diğer ülkelerden gıda ürünleri tedarikçileri için dağıtım hizmetleri sunmaktadır.

Referans no: BRPL20210408001
Ticari bir acente olarak hareket eden bir Polonyalı şirket, ürünleriyle Polonya pazarına girmek isteyen yabancı şirketlere hizmet vermektedir. Ticari acentelik anlaşması kapsamında her sektörden girişimciye destek verebilmektedir

Referans no: BRIT20210323001
Yüksek kaliteli kavrulmuş kahve üretiminde uzmanlaşmış İtalyan şirket, yeni kavrulmuş kahve çekirdekleri tedarikçileri arıyor. Şirket, AB ve ekstra AB’de dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında uzun vadeli ortaklıklar kurmak istiyor.

Referans no: BOIE20210311004
İrlandalı bir şirket, İrlanda genelinde yerli unlardan egzotik gıda malzemeleri üretiyor ve satıyor. İngiltere ve tüm Avrupa ülkelerindeki ithalatçılar, distribütörler ve gıda üreticileri ile dağıtım anlaşmaları aramaktadır. Ürün gamı Yerli unlar buğday otu, kinoa, tam mercimek, siyah fasulye, sorgum, pirinç ve beyaz mısırdan oluşmaktadır.

Referans no: BOIT20210430001
İtalyan şirketi, İtalya’nın güneyinde yer almaktadır. Sunulan yiyecek konserveleri yelpazesi geniştir: yağda sebzelerden ızgara sebzelere, hazır soslara, modern teknolojilerle işlenmiş reçellere. Şirket, organik ürünler üretmekte, meyvelerini sentetik gübre kullanmadan tadı korumak için dönüştürmektedir. Şirket dağıtıcı aramaktadır.

Referans no: BOFR20210324001
Meyve ve sebze suları pürelerinin üretiminde uzmanlaşmış bir Fransız KOBİ, dış kaynak anlaşması kapsamında endüstriyel gıda işleyicilerine ham içerik olarak organik Ente erik püresi ve organik elma püresi sunmaktadır.

Referans no: BOBE20210419001
Kendi markası veya beyaz etiket altında el yapımı, gurme, ince, stevia, adil ticaret, düşük şeker ve organik gibi özel çikolatalar üreten Belçikalı KOBİ, imalat faaliyetlerini sonuçlandırmak ve aracılık hizmetleri acenteleri aramaktadır. Çikolata üreticisi, özel etiket, yeni ürün geliştirme ve tanınmış uluslararası markalar için yenilikçi ürünler, gıda hizmeti operasyonları ve bakkaliye ticaretinde talepkar perakendeciler için deneyimlidir ve uzmanlaşmıştır.

Referans no: BOES20201215001
Mallorca merkezli İspanyol Şirketi, sağlıklı gıda ürünlerini genişletmekle ilgileniyor. Düşük tuz, trans yağ, şeker ve daha fazla lif içeren ürünler ile alerjen içermeyen ve glütensiz ürünler. Şirket, bir üretim anlaşması kapsamında üretim şirketleri arıyor.

Referans no:BOIT20201203002
Milano bölgesinde bulunan İtalyan şirketi, pesto, yahni ve domates sosu, bulyon ve diğer yüksek kaliteli gıda ürünleri gibi hazır sosların üretiminde 60 yılı aşkın deneyime sahiptir. Şirket şu anda Avrupa’daki ve Avrupa dışındaki ülkelerdeki toptancı ağını genişletmek için bir dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında distribütörler arıyor.

Referans no:BOIT20201102001
2018 yılında kurulan İtalyan firmasının iki departmanı var: ilki kahve çekirdeği, bakla ve kapsül üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. İkincisi, restoranlar ve pizzacılar için gıda maddeleri ticareti ile uğraşmaktadır. Şirket, yurtdışında kaliteli İtalyan yemekleri ile ilgilenen distribütörler, toptancılar ve / veya perakendeciler arıyor.

Referans no: BOES20201202001
İspanya’nın merkezinde bulunan, farklı çeşitlerde taze ve konserve mantar konusunda uzmanlaşmış şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması ile ilgilenmektedir. Şirket, pazar payını artırmaya yardımcı olmak için ürünlerini ticarileştirmek için hedef ülkede potansiyel ortaklar aramaktadır. Gıda endüstrisindeki deneyime, tercihen mantar sektöründe değer verilecektir.

Referans no: BOMD20201202002
Moldova Cumhuriyeti’nde bulunan çiftlik, titiz bir çevre politikasına uygun olarak yüksek kalite ve üretim standartları sağlayan yenilikçi bir yetiştirme sistemiyle domates ve salatalık yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, dağıtım hizmetleri sözleşmesi yapmak istiyor.

Referans no: BOPT20201126001
Siyah kın balığı, ton balığı ve deniz salyangozu dahil olmak üzere balık ve deniz ürünlerinin (taze ve dondurulmuş) üretimi ve ticarileştirilmesi konusunda uzmanlaşmış Madeira Adası’ndan Portekizli şirket, ürünlerini ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları yoluyla yurtdışına sunmakla ilgileniyor.

Referans no: BOIT20201116002
Şirket, İtalya’nın güneyinde yer almaktadır; makarna ve unlu mamuller üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket 1870 yılında kurulmuştur ve üretimin taahhüdü sayesinde bugün ulusal ve uluslararası pazarları tedarik etmekte . Şirket, özellikle distribütörler olmak üzere ticari ortaklar arıyor.

Referans no:BORO20201022001
Sağlıklı gıda konusunda uzmanlaşmış bir Rumen şirketi, tatlandırıcılar, çikolata, çay ve meyve suları gibi doğal, şekersiz ürünler üretiyor. Tüm ürün yelpazesi, stevia rebaudiana bertoni’nin(Şeker Otu) en iyi bitki özünü içerir. Şirket dünya çapında distribütörler arıyor.

Referans no:BOMD20201202001
Moldovalı üretici, çok çiçekli bal ve ayçiçeği balı üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket, orijinal ambalajı ile doğal bal üretmektedir. Şirket, bir dağıtım hizmetleri anlaşması yapmak için ortaklar arıyor.

Referans no:BOXK20200827002
20 yılı aşkın deneyime sahip Kosovalı bir şirket, taze süt, yoğurt, beyaz peynir ve lor gibi çeşitli süt ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Dış pazarlara açılmak için dağıtım hizmetleri anlaşmaları arıyorlar.

Referans no:BOHU20200930006
Konserve meyve ve sebze ürünlerinin pazarlamasında uzmanlaşmış bir Macar şirketi distribütör arıyor. Müşteri, çok geniş bir ürün listesi içeren mükemmel Macar gıda ürünlerinin toptancısıdır. Dış pazarlarda yüksek kaliteli Macar gıda dağıtımıyla ilgilenen distribütör olarak toptancı işletmelerle temasa geçmek istiyorlar.

Referans no:BORU20201028002
İvan-çay, çam ve sedir kozalaklarından reçel, huş ağacı sapı, bal, mayasız ekmek üretimi, toptan ve perakende ticareti konusunda uzmanlaşmış Rus Sverdlovsk bölgesi şirketi, dağıtım çerçevesinde işbirliği kurmak için hizmet sözleşmesi dahilinde yurtdışında ortaklar arıyor.

Referans no:BOES20201104001
Castilla La-Mancha (İspanya) merkezli, organik antep fıstığı üretimi, işlenmesi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış şirket, fındık, organik ürünler ve / veya gurme ürünler (hem organik hem de değil) dağıtan şirketler arıyor.

Şirket ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları ile ilgilenmektedir.

Referans no:BOUA20201013001
Ukraynalı şirket 2011 yılında kurulmuştur ve Ukrayna’da organik pazarın öncüsüdür. Şirket organik mısır ezmesi, kabuğu çıkarılmış tane, un, ayçiçek yağı üretmektedir. Şirket ayrıca ağustos ayından eylül ayına kadar mevsimsel olarak organik karpuz üretmektedir.Şirketlerin markası, büyük Ukrayna perakende zincirlerinde – Auchan, Metro, Billa gibi – geniş çapta temsil edilmektedir. Ukraynalı şirket distribütör arıyor.

KAPAT