Referans no: BOES20201215001
Mallorca merkezli İspanyol Şirketi, sağlıklı gıda ürünlerini genişletmekle ilgileniyor. Düşük tuz, trans yağ, şeker ve daha fazla lif içeren ürünler ile alerjen içermeyen ve glütensiz ürünler. Şirket, bir üretim anlaşması kapsamında üretim şirketleri arıyor.

Referans no:BOIT20201203002
Milano bölgesinde bulunan İtalyan şirketi, pesto, yahni ve domates sosu, bulyon ve diğer yüksek kaliteli gıda ürünleri gibi hazır sosların üretiminde 60 yılı aşkın deneyime sahiptir. Şirket şu anda Avrupa’daki ve Avrupa dışındaki ülkelerdeki toptancı ağını genişletmek için bir dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında distribütörler arıyor.

Referans no:BOIT20201102001
2018 yılında kurulan İtalyan firmasının iki departmanı var: ilki kahve çekirdeği, bakla ve kapsül üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. İkincisi, restoranlar ve pizzacılar için gıda maddeleri ticareti ile uğraşmaktadır. Şirket, yurtdışında kaliteli İtalyan yemekleri ile ilgilenen distribütörler, toptancılar ve / veya perakendeciler arıyor.

Referans no: BOES20201202001
İspanya’nın merkezinde bulunan, farklı çeşitlerde taze ve konserve mantar konusunda uzmanlaşmış şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması ile ilgilenmektedir. Şirket, pazar payını artırmaya yardımcı olmak için ürünlerini ticarileştirmek için hedef ülkede potansiyel ortaklar aramaktadır. Gıda endüstrisindeki deneyime, tercihen mantar sektöründe değer verilecektir.

Referans no: BOMD20201202002
Moldova Cumhuriyeti’nde bulunan çiftlik, titiz bir çevre politikasına uygun olarak yüksek kalite ve üretim standartları sağlayan yenilikçi bir yetiştirme sistemiyle domates ve salatalık yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, dağıtım hizmetleri sözleşmesi yapmak istiyor.

Referans no: BOPT20201126001
Siyah kın balığı, ton balığı ve deniz salyangozu dahil olmak üzere balık ve deniz ürünlerinin (taze ve dondurulmuş) üretimi ve ticarileştirilmesi konusunda uzmanlaşmış Madeira Adası’ndan Portekizli şirket, ürünlerini ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları yoluyla yurtdışına sunmakla ilgileniyor.

Referans no: BOIT20201116002
Şirket, İtalya’nın güneyinde yer almaktadır; makarna ve unlu mamuller üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket 1870 yılında kurulmuştur ve üretimin taahhüdü sayesinde bugün ulusal ve uluslararası pazarları tedarik etmekte . Şirket, özellikle distribütörler olmak üzere ticari ortaklar arıyor.

Referans no:BORO20201022001
Sağlıklı gıda konusunda uzmanlaşmış bir Rumen şirketi, tatlandırıcılar, çikolata, çay ve meyve suları gibi doğal, şekersiz ürünler üretiyor. Tüm ürün yelpazesi, stevia rebaudiana bertoni’nin(Şeker Otu) en iyi bitki özünü içerir. Şirket dünya çapında distribütörler arıyor.

Referans no:BOMD20201202001
Moldovalı üretici, çok çiçekli bal ve ayçiçeği balı üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket, orijinal ambalajı ile doğal bal üretmektedir. Şirket, bir dağıtım hizmetleri anlaşması yapmak için ortaklar arıyor.

Referans no:BOXK20200827002
20 yılı aşkın deneyime sahip Kosovalı bir şirket, taze süt, yoğurt, beyaz peynir ve lor gibi çeşitli süt ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Dış pazarlara açılmak için dağıtım hizmetleri anlaşmaları arıyorlar.

Referans no:BOHU20200930006
Konserve meyve ve sebze ürünlerinin pazarlamasında uzmanlaşmış bir Macar şirketi distribütör arıyor. Müşteri, çok geniş bir ürün listesi içeren mükemmel Macar gıda ürünlerinin toptancısıdır. Dış pazarlarda yüksek kaliteli Macar gıda dağıtımıyla ilgilenen distribütör olarak toptancı işletmelerle temasa geçmek istiyorlar.

Referans no:BORU20201028002
İvan-çay, çam ve sedir kozalaklarından reçel, huş ağacı sapı, bal, mayasız ekmek üretimi, toptan ve perakende ticareti konusunda uzmanlaşmış Rus Sverdlovsk bölgesi şirketi, dağıtım çerçevesinde işbirliği kurmak için hizmet sözleşmesi dahilinde yurtdışında ortaklar arıyor.

Referans no:BOES20201104001
Castilla La-Mancha (İspanya) merkezli, organik antep fıstığı üretimi, işlenmesi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış şirket, fındık, organik ürünler ve / veya gurme ürünler (hem organik hem de değil) dağıtan şirketler arıyor.

Şirket ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları ile ilgilenmektedir.

Referans no:BOUA20201013001
Ukraynalı şirket 2011 yılında kurulmuştur ve Ukrayna’da organik pazarın öncüsüdür. Şirket organik mısır ezmesi, kabuğu çıkarılmış tane, un, ayçiçek yağı üretmektedir. Şirket ayrıca ağustos ayından eylül ayına kadar mevsimsel olarak organik karpuz üretmektedir.Şirketlerin markası, büyük Ukrayna perakende zincirlerinde – Auchan, Metro, Billa gibi – geniş çapta temsil edilmektedir. Ukraynalı şirket distribütör arıyor.

KAPAT