Referans no:BOIT20200521003
Pastacılık ve gıda şirketleri için yarı mamul meyve ürünleri (örneğin, narenciye kabukları, meyve küspesi, meyve kabukları ve tekneleri, dondurulmuş meyve suları) üreten bir İtalyan şirketi, distribütörler ve/veya acenteler ile iletişime geçmekle ilgilenmektedir.
Ayrıca şirket, meyve şekerlemesi pazarlayan şirketler veya ürünlerinde şekerli meyve kullanan gıda şirketleri için üretim anlaşmaları arıyor.
Referans no:

Referans No: BOFR20210324001
Meyve, sebze suları ve püreleri üretiminde uzmanlaşmış bir Fransız KOBİ, dış kaynak sözleşmesi kapsamında endüstriyel gıda işlemcilerine ham madde olarak organik ente erik püresi ve organik elma püresi sunmaktadır.

Referans no: BORO20211111001
Romen şirketi, yarım parçadan farklı miktarlarda paketlenmiş toz formlara kadar, kurutulmuş veya kavrulmuş ceviz çeşitleri üretmektedir. Ürünlerin kalitesi, miktarı ve işleme kapasitesi nedeniyle teklifleri küçük ve büyük talepleri kapsar. Şirket, dağıtım hizmetleri anlaşmaları yapmak istiyor.

Referans no:BODE20210915001
%100 doğal içerikli taze limonata ve çay başta olmak üzere alkolsüz içecek üreten Alman üretici, bir üründen çok yeni bir yaşam tarzı sunmayı hedefliyor. Şirket için sürdürülebilirlik, işinde kilit bir değerdir. Bu bağlamda, ürünlerini plastik kullanmadan yeniden kullanılabilir bir cam şişede, seramik serigrafi ve bunun yerine sürdürülebilir bir üretimle şişelediler. Ticari acentelik sözleşmesi, dağıtım hizmetleri ve lisans sözleşmesi kapsamında ortaklar arıyorlar.

Referans no: BOIT20211111001
İtalyan start up şirketi, spor alanında veya genel olarak sağlık amaçlı kullanım için yüksek kaliteli takviyelerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Katma değer, kullanıcı ihtiyaçlarına göre en uygun takviyeleri öneren entegre dijital danışmanlık sistemidir. Başlangıç, dağıtım veya ortak girişim anlaşmaları için yeni ortaklar arıyor.

 

Embed HTML not available.