Referans no:BOMK20200916001
Çeşitli renklerde, ambalajlarda ve tariflerde kiraz biber üretimi ve antipasti ( ön yemek) alanında iç malzeme üretiminde lider olan bir Makedon şirketi, dağıtım hizmetleri anlaşmalarına dayanarak ticari faaliyetlerini genişletmelerine ve ürünlerini Avrupa pazarlarına yerleştirmelerine yardımcı olacak yeni ortaklar arıyor.

Referans no: BOES20210209001
Badem üretiminde uzmanlaşmış bir İspanyol şirketi (Mayorka’dan), hiçbir katkı maddesi içermeyen çok çeşitli badem ürünleri sunmaktadır. Ekinlerinin çevreye ve biyolojik çeşitliliğe saygılı olarak yetiştirildiği yüksek kaliteli ürünler üretirler. Şirket, ürünlerini Avrupa’da ticarileştirmek için gurme distribütörleri veya ticari acenteler aramaktadır.

Referans no: BOMK20201216004

Makedon bir organik bal ürünleri ve organik gübre üreticisi, tüm Avrupa ülkelerinde distribütör arıyor. Hızla büyüyen bir mikro şirket olan şirket, dağıtım hizmetleri anlaşmalarıyla ilgilenen kuruluşlarla işbirliği yaparak geniş ürün yelpazesini dış pazarlara yaymak istiyor.

Referans no: BORU20210204001
Rus şirketi, bitkisel diyet liflerinden ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu ürünler fonksiyonel, diyetsel, sağlıklı ve sportif beslenme için üretilmiştir. Şirket, bir dağıtım hizmetleri anlaşması imzalamak için güvenilir ortaklar arıyor.

Referans no: BORU20210205030
Novosibirsk bölgesinden bir Rus şirketi, sağlıklı gıda ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu ürünlerin bileşimi, ekolojik olarak yetiştirilen meyveler, meyveler, bal ve tahılları içerir. Şirket, güvenilir ortaklar bulmak ve bir dağıtım hizmeti anlaşması yapmakla ilgileniyor.

Referans no: BOIT20210203001
İtalyan şirketi, sütsüz (veya bitkisel kökenli ikameler), glütensiz ve az şekerli dondurmalar sunmaktadır. İtalyan PDO ve PGI meyvesinin seçimi su ve birkaç asil bitkisel yağ ile bağlantılıdır. Su bazlı dondurma üretimini mümkün kılan araştırmalar sayesinde yüksek teknolojik içeriğe sahip% 100 bitkisel bir dondurmadır. Şirket, tüm dağıtım kanallarına yönelik ticari acentelik ve dağıtım hizmetleri anlaşmaları kapsamında sunmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]