Referans no: BOES20201215001
Mallorca merkezli İspanyol Şirketi, sağlıklı gıda ürünlerini genişletmekle ilgileniyor. Düşük tuz, trans yağ, şeker ve daha fazla lif içeren ürünler ile alerjen içermeyen ve glütensiz ürünler. Şirket, bir üretim anlaşması kapsamında üretim şirketleri arıyor.

Referans no:BOIT20201203002
Milano bölgesinde bulunan İtalyan şirketi, pesto, yahni ve domates sosu, bulyon ve diğer yüksek kaliteli gıda ürünleri gibi hazır sosların üretiminde 60 yılı aşkın deneyime sahiptir. Şirket şu anda Avrupa’daki ve Avrupa dışındaki ülkelerdeki toptancı ağını genişletmek için bir dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında distribütörler arıyor.

Referans no:BOIT20201102001
2018 yılında kurulan İtalyan firmasının iki departmanı var: ilki kahve çekirdeği, bakla ve kapsül üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. İkincisi, restoranlar ve pizzacılar için gıda maddeleri ticareti ile uğraşmaktadır. Şirket, yurtdışında kaliteli İtalyan yemekleri ile ilgilenen distribütörler, toptancılar ve / veya perakendeciler arıyor.

Referans no:BOES20201202001
İspanya’nın merkezinde bulunan, farklı çeşitlerde taze ve konserve mantar konusunda uzmanlaşmış şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması ile ilgilenmektedir. Şirket, pazar payını artırmaya yardımcı olmak için ürünlerini ticarileştirmek için hedef ülkede potansiyel ortaklar aramaktadır. Gıda endüstrisindeki deneyime, tercihen mantar sektöründe değer verilecektir.

Referans no:BOMD20201202002
Moldova Cumhuriyeti’nde bulunan çiftlik, titiz bir çevre politikasına uygun olarak yüksek kalite ve üretim standartları sağlayan yenilikçi bir yetiştirme sistemiyle domates ve salatalık yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, dağıtım hizmetleri sözleşmesi yapmak istiyor.

Referans no: BOPT20201126001
Siyah kın balığı, ton balığı ve deniz salyangozu dahil olmak üzere balık ve deniz ürünlerinin (taze ve dondurulmuş) üretimi ve ticarileştirilmesi konusunda uzmanlaşmış Madeira Adası’ndan Portekizli şirket, ürünlerini ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları yoluyla yurtdışına sunmakla ilgileniyor.

Referans no:BOIT20201116002
Şirket, İtalya’nın güneyinde yer almaktadır; makarna ve unlu mamuller üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket 1870 yılında kurulmuştur ve üretimin taahhüdü sayesinde bugün ulusal ve uluslararası pazarları tedarik etmekte . Şirket, özellikle distribütörler olmak üzere ticari ortaklar arıyor.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]