Kocaeli Sanayi Odası ve Doğu Marmara ABİGEM organizasyonunda, firmalarımızın rekabet gücünü arttırmak ve dış pazarda iş ortağı bulmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri etkinlikleri düzenlenmektedir.

Bu kapsamda, 10 -13 Haziran 2018 tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek olan EUROSATORY Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Dünyanın en büyük uluslararası kara-hava savunma ve güvenlik fuarı olan EUROSATORY;

Her türlü kara taşıtları, helikopter-uçak sistemleri, mühimmat ve silah sistemleri, komuta ve bilgi sistemleri, vatan güvenliği ve barışı koruma araçları, geliştirilmiş infilak aygıtları (IED), kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer savunma (CBRNE), bireysel ve koruyucu ekipmanlar, araştırma, tasarım, mühendislik, sivil güvenlik ve acil müdahale, eğitim ve simülasyon, operasyonel elektronik ve IT, optik-optronik, ölçümler, testler ve test merkezleri gibi alanları kapsamaktadır.

İki yılda bir düzenlenen EUROSATORY fuarına 2016 yılında, 57 ülkeden 1.571 firma standla katılmış ve fuar 140 ülkeden 57.000 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Ayrıca fuar 103 ülkeden 8.200 askeri ve özel kuvvet yetkilisini ağırlamıştır

Son başvuru tarihi 14 Mayıs olan etkinlik;

Detaylı bilgi için:

Burak ÇAKIR [email protected]

Yelda KANPARA [email protected]

Tel: 0262 323 08 56

Paylaş !

[the_ad id="4126"]