Referans no: BORO20191112001

Bir Romen şirketi, elektrik veya termal enerji tüketimini azaltmak için çözümler üretmek ve uygulamak için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İnşaat, müteahhitlik, mimarlık veya tasarım ofisi alanlarında taşeron olmayı teklif etmektedir. İş birliği, taşeronluk sözleşmesine dayandırılacaktır.

Referans no: TOES20191202002

Binalardaki havalandırmaya duyulan ihtiyacı azaltmak için iç mekan hava arıtma teknolojilerini geliştiren İspanya araştırma enstitüsü, iç hava gaz kirleticilerin yerinde azaltılması için yeni, uygun maliyetli ve çevre dostu bir biyoproses geliştirmek istemektedir. Talep edilen ortaklık, teknik veya araştırma işbirliği anlaşması yapmak için yeni iç mekan hava temizleme teknolojileri geliştirmek isteyen şirketler, üniversiteler ve araştırma kurumlarıdır.

Referans no: TOUA20191201001

Dnipro Ukrayna Üniversitesi, alternatif bir enerji kaynağı olarak kullanılmak üzere yapay bir metan karışımı üretmek için doğal gaz hidrat yataklarından sürekli, güvenli ve kaynak tasarrufu sağlayan gaz üretimi teknolojisini sunmaktadır. Avantaj, kaynak tasarrufu, çevre güvenliği, proses devamlılığı, sulu bir durumda ulaşım kolaylığı, ekstraksiyon endüstrisinin ekonomik performansını arttırmaktır. Üniversite, lisans veya ortak girişim anlaşması imzalamak için ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOPL20191208001

Güney Polonya’da bulunan yenilikçi bir duvar ısıtma sisteminin üreticisi ve dağıtıcısı, konutlarda ısı oluşturmak için patentli bir ısıtma çözümü bulmuştur. Sistem, duvar panellerinde gizlenmiş su borularından oluşmaktadır. Çözüm çok enerji ve maliyet etkindir. Şirket, satış hacminin artmasına ve çözümlerinin pazar uygulanmasına yardımcı olacak bir ticari temsilci ve distribütör aramaktadır.

Referans no: BORO20191202001

Güney Muntenia bölgesinde bulunan ve elektrik tesisatı danışmanlığı ve tasarımı konusunda uzmanlaşmış bir Romen şirketi, taşeronluk veya dış kaynak kullanımı anlaşması yoluyla işbirliği aramaktadır. Şirket, Avrupa ve Amerika pazarına girmek istemektedir.

KAPAT