Referans no: BOPL20201118003
Bir Polonyalı üreticinin ürün yelpazesi; alçak ve orta gerilim elektrik panoları, yüzey modüler panolar, vidalı klemensler, metal muhafazalar, fotovoltaik için dolaplar ve trafo istasyonlarını içermektedir. Aynı zamanda kalıp üretimi ile de ilgilenmektedir: enjeksiyon, damgalama ve kesme kalıpları. Şirket, ürün yelpazesini genişletmek isteyen hem üretici hem de toptancı olmak üzere sektörde deneyime sahip ortaklarla bir dağıtım hizmetleri anlaşması imzalamak istemektedir.

Referans no: BOUK20201016001
Deneyimli İngiltere merkezli kızılötesi ısıtma sistemleri üreticisi, modern evler için bir dizi yüksek kaliteli enerji tasarrufu sağlayan ısıtma ürünleri geliştirmiştir. İngiltere’de üretilen kızılötesi ısıtıcılar, olağanüstü tasarımı alanı ısıtmak için ekonomik bir yolla birleştirmektedir ve şu anda hem Birleşik Krallık’ta hem de denizaşırı ülkelerde iç ve ticari pazarlarda kullanılmaktadır. Şirket yeni bölgelere açılmak için dünya çapında deneyimli distribütörler veya acenteler aramaktadır.

Referans No: BRSE20201103001
İnşaat sektöründe yenilikçi ürünlerle çalışan İsveçli küçük bir KOBİ, ince film güneş panelleri tedarikçisi aramaktadır. Güneş panelleri, Avrupa / İsveç yönetmeliklerine göre üretilmeli ve ince film teknolojisi kullanılarak LxW = minimum 3m x 0,42m boyutlarında ilgili gereksinimleri karşılamalıdır. Daha uzun uzunluklar tercih edilir. KOBİ, bir üretim anlaşması aramaktadır.

Referans no: BRPL20201104001
Polonyalı şirket, ısı eşanjörleri üretiminde deneyime sahip, tedarikçi anlaşması kapsamında çalışacak, bileşenlerin tedarikçilerini aramaktadır. Potansiyel iş ortağının, fan muhafazası olarak çelik yapılar (esas olarak destekleyici), uzun ve bükülmüş elemanlar ve haddelenmiş saclar üretmesi beklenmektedir.

Referans no: BOBG20201028001
Su arıtma tesislerinin ve atık su arıtma tesislerinin geliştirilmesi, tasarlanması ve yapılmasının entegre hizmetinde uzmanlaşmış Bulgar şirketi, ticari acentelik sözleşmesi, imalat veya taşeronluk sözleşmesi aramaktadır.

Embed HTML not available.

Referans no: TOUK20200429001

Bir İngiliz şirketi, PV (foto-voltaik) güneş, jeotermal veya rüzgar türbini gibi yenilenebilir enerji üretimi ile kullanılmak üzere tasarlanmış sıfır emisyonlu bir enerji üretimi ve depolama sistemi geliştirmiştir. Teknoloji, dizel motorlar için bir alternatif ve değiştirme amaçlıdır ve teknik destek ile ticari anlaşma yoluyla teknolojiyi adapte etmek ve benimsemek için enerji santralleri ve dizel motor üreticileri arıyorlar.

 

Referans no: BRPT20200427001

 

18 yıllık teknik analiz, tasarım, son kullanıcılara / yatırımcılara danışmanlık hizmetleri ile bina, sanayi ve lojistik sektöründe enerji yönetimi uygulamaları deneyime olan Portekiz’den bir KOBİ, portföyüne eklemek üzere yeni yenilikçi ürünler (kontrol ekipmanı ve yazılımı, sensörler ve ölçüm cihazları) arıyor. Şirket, ticari acente anlaşması yapmak için özel kuruluşlar aramaktadır.

 

Referans no: BRDE20200224001

Polonyalı yenilikçi bir LED aydınlatma şirketi bir üretim anlaşması arıyor. 2003 yılında kurulan şirket, Polonya ve uluslararası pazarlarda güçlü bir konuma sahiptir. Şirket, Hollanda, Almanya, Slovakya, Fransa, Litvanya, Macaristan ve Portekiz ile uluslararası işbirliği içerisindedir. Yeni fırsat arayışlarına devam etmektedir. 

 

Referans no: BOLT20200507003

Litvanyalı bir şirket yenilikçi bina mühendisliği sistem süreç yönetimi ve otomasyon çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Son derece yetenekli tasarımcı, programcı, amir ve montajcılardan oluşan ekip birçok farklı zorlu proje uygulaması gerçekleştirmiştir. Bu nedenle karmaşık çözümler sunabilir. Şirket, taşeronluk sözleşmesi kapsamında yurtdışında ortak arıyor.

Referans no: TOES20200319001

Bir İspanyol üniversitesi gıdaları, malzemeleri veya diğer endüstriyel ürünleri kurutmak için bir güneş kurutucu geliştirmiştir. Bir turbo kompresör kullanarak, açık veya kapalı bir devrede çalışabilmek için enerji verimliliğini arttırmak amacıyla havaya veya başka bir gaza basınç altında maruz bırakılır. Güneş dışında harici enerji tedarik edilmesini gerektirmez ve sıvı kullanımını ortadan kaldırır, bu da kullanımı ve çalıştırılmasını kolaylaştırır. Finans ve lisans sözleşmesi aranıyor.

Embed HTML not available.

Referans no: RDUK20200414002

Bir İngiliz şirketi, bir Yunan araştırma organizasyonun da dahil olduğu bir konsorsiyumun parçası ve H2020 Sıvı Hidrojen yerleşik depolama tankları çağrısına katılmak için ticari kamyonlar için yeni bir tank seti geliştirmek üzere ortaklar aramaktadır. 

Araştırma işbirliği anlaşması ile kriyojenik ve hidrojen depolama konusunda uzman olan şirketler ile test ve son kullanma için enerji altyapı ortakları gibi ortaklar aranmaktadır.

Referans no: BOFI20200408002

 

Süpermarketler, hipermarket zincirleri, kafeler ve özel mağazalar için tasarlanan Fin akıllı LED aydınlatma sistemleri üreticisi, Avrupa’daki marketler için distribütörler aramaktadır. Güney Finlandiya merkezli şirket, iç pazarında iyi kurulmuş ve Avrupa’daki uluslararası pazar erişimini genişletmek istiyor. Şirket, birçok büyük tüketici elektroniği şirketi ile uzun bir süre boyunca uluslararası işbirliği deneyimine sahiptir.

Referans no: BRDE20200224001

Derin jeotermal enerji, derin sondaj teknolojisi ve özel makine tasarımı üzerinde çalışan bir Alman mühendislik ve danışmanlık şirketi, derin sondaj teknolojisine sahip şirketler ve dağıtım hizmeti ve ticari acentalık anlaşmaları kapsamında derin jeotermal enerji için özel makine ve teknoloji aramaktadır.

Referans no: TOES20200222001

İspanyol bir mucit, sürdürülebilir enerji üretimi için bir rüzgar türbini sütunu geliştirmiş ve patentini almıştır. Şehirlerin rüzgârından yararlanan ve onu sürdürülebilir enerjiye dönüştüren bir dikey bıçak sisteminden oluşmaktadır. Mucit, lisans ve imalat sözleşmeleri teklif etmektedir.

Referans no: TODE20181212001

Bir İtalyan KOBİ’si, eğlence araçlarının pillerini şarj etmek için sessiz ve güvenli elektrik üretimi sağlayan yenilikçi bir jeneratör geliştirmiştir.

Teknik iş birliği anlaşması ve teknik destekli ticari anlaşma aranmaktadır:

– Araçlarını termoelektrik jeneratör ile donatmak isteyen kampçı, kamyon ve tekne tasarımcıları ve üreticileri;

– Karavanlar, kamyonlar ve tekneler için aksesuarlar / çözümler ve hizmetler sunan şirketler.

Referans no: BOIT20200305001

Akıllı tasarımlı taş tasarım aydınlatma ve lamba üretiminde uzmanlaşmış İtalyan el sanatları şirketi, yeni pazar ihtiyaçlarını karşılamak için dağıtım anlaşması yapmak istemektedir.

Embed HTML not available.

Referans no: TOES20200227002

İspanya teknoloji merkezi, potansiyel enerji azaltma ve maliyet tasarruflarını belirlemek ve yenilenebilir enerjiye dayalı sistemlerin verimliliğini ve entegrasyonunu geliştirmek için binalara enerji performans analizi sunmaktadır. 

Aranan ortaklar, enerji verimliliği alanında teknik iş birliği anlaşması veya araştırma iş birliği anlaşması müzakere etmek için fabrikaların, binaların, şarj istasyonlarının, tedarikçilerin, depoların sahipleri veya yöneticileridir.

Referans no: BRIL20191226001

Enerji, ulaşım, tünel, altyapı ve yeraltı alanlarında proje yönetimi, koordinasyon ve entegrasyon konusunda büyük deneyime sahip bir İsrail şirketi, bu alanlarda yerel temsilciye ihtiyaç duyan yabancı ortaklar arıyor. Beklenen ortaklık, yabancı bir iş arkadaşına / yerel ihalelerde rekabet / katılım konusunda uzmana yardım etmeyi ve her iki tarafın da deneyim, bilgi ve ileri yaklaşımlar edinmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Şirket ticari ajans anlaşması arıyor.

Referans no: TOES20200226001

Bir İspanyol teknoloji merkezi kapsamlı bölgesel enerji güçlendirme metodolojisi geliştirmiştir. Bu bütünsel ve özelleştirilebilir yöntem, büyük ölçekli yenileme projelerinin ekonomik risklerini azaltır ve bu tür enerji projelerinin planlanmasını, uygulanmasını, yönetimini kolaylaştırır. Metodoloji bölge düzeyinde üç gösteri alanında test edilmiştir. Bölge enerji güçlendirme ile ilgili her türlü tüzel kişi ile teknik veya araştırma iş birliği anlaşmaları yapılmak istenmektedir.

Referans no: RDES20200306001

H2020-LC-BAT-8-2020 çağrısı GreenGrid projesi kapsamında, daha ucuz malzemeler ve daha çevre dostu geri kazanım teknikleri ile yüksek performanslı yenilikçi sodyum metal piller daha da geliştirelecek ve üretecektir. Konsorsiyum bir üniversite, kamu ve özel araştırma merkezleri ve 4 şirketi içermektedir. Endüstriyel bir ortak, fotovoltaik panellerle birlikte kullanılmak üzere batarya hücrelerinin mühendisliğini ve paketlerine entegrasyonunu sağlamak için gereklidir.

Referans no: TODE20181212001

Bir İtalyan KOBİ’si, eğlence araçlarının pillerini şarj etmek için sessiz ve güvenli elektrik üretimi sağlayan yenilikçi bir jeneratör geliştirmiştir.

Teknik iş birliği anlaşması ve teknik destekli ticari anlaşma aranmaktadır:

– Araçlarını termoelektrik jeneratör ile donatmak isteyen kampçı, kamyon ve tekne tasarımcıları ve üreticileri;

– Karavanlar, kamyonlar ve tekneler için aksesuarlar / çözümler ve hizmetler sunan şirketler.

Embed HTML not available.

Referans no: BORO20191112001

Bir Romen şirketi, elektrik veya termal enerji tüketimini azaltmak için çözümler üretmek ve uygulamak için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İnşaat, müteahhitlik, mimarlık veya tasarım ofisi alanlarında taşeron olmayı teklif etmektedir. İş birliği, taşeronluk sözleşmesine dayandırılacaktır.

Referans no: TOES20191202002

Binalardaki havalandırmaya duyulan ihtiyacı azaltmak için iç mekan hava arıtma teknolojilerini geliştiren İspanya araştırma enstitüsü, iç hava gaz kirleticilerin yerinde azaltılması için yeni, uygun maliyetli ve çevre dostu bir biyoproses geliştirmek istemektedir. Talep edilen ortaklık, teknik veya araştırma işbirliği anlaşması yapmak için yeni iç mekan hava temizleme teknolojileri geliştirmek isteyen şirketler, üniversiteler ve araştırma kurumlarıdır.

Referans no: TOUA20191201001

Dnipro Ukrayna Üniversitesi, alternatif bir enerji kaynağı olarak kullanılmak üzere yapay bir metan karışımı üretmek için doğal gaz hidrat yataklarından sürekli, güvenli ve kaynak tasarrufu sağlayan gaz üretimi teknolojisini sunmaktadır. Avantaj, kaynak tasarrufu, çevre güvenliği, proses devamlılığı, sulu bir durumda ulaşım kolaylığı, ekstraksiyon endüstrisinin ekonomik performansını arttırmaktır. Üniversite, lisans veya ortak girişim anlaşması imzalamak için ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOPL20191208001

Güney Polonya’da bulunan yenilikçi bir duvar ısıtma sisteminin üreticisi ve dağıtıcısı, konutlarda ısı oluşturmak için patentli bir ısıtma çözümü bulmuştur. Sistem, duvar panellerinde gizlenmiş su borularından oluşmaktadır. Çözüm çok enerji ve maliyet etkindir. Şirket, satış hacminin artmasına ve çözümlerinin pazar uygulanmasına yardımcı olacak bir ticari temsilci ve distribütör aramaktadır.

Referans no: BORO20191202001

Güney Muntenia bölgesinde bulunan ve elektrik tesisatı danışmanlığı ve tasarımı konusunda uzmanlaşmış bir Romen şirketi, taşeronluk veya dış kaynak kullanımı anlaşması yoluyla işbirliği aramaktadır. Şirket, Avrupa ve Amerika pazarına girmek istemektedir.

Embed HTML not available.