Referans no: TOIT20200921002

Bir İtalyan şirketi, Akdeniz’e özgü küçük deniz dalgalarından bile enerji yakalayabilen bir teknoloji geliştirmiştir. Teknoloji, dalgaların baskın yönüne dik bir yönde, kısmen daldırılmış, denize yerleştirilmiş, sıralı olarak yerleştirilmiş bir dizi modüler beton tanktan oluşmaktadır. Şirket, teknolojiyi yurtdışına yaymak için teknik destek ile ticari anlaşma yapmak istemektedir. 

Referans no: BRIT20200805001

Sicilya’nın Trapani eyaletinde bulunan İtalyan şirketi, çevreye saygılı yüksek kaliteli ürünlerle enerji verimliliği sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünlerini tanıtmak isteyen yabancı tedarikçiler için acente veya distribütörlük yapmayı hedeflemektedir.

Referans no: BODE20200909001

Orta ölçekli bir Alman şirketi, endüstriyel salonlar, depolar, lojistik salonları ve spor salonları için kızılötesi ısıtma sistemlerinde uzmanlaşmıştır. Sistemler, yenilikçi kontrol sistemleri ve egzoz sistemleri / hibrit sistemleri içermektedir. Kullanıcı için çevresel faydalar ve maliyet tasarrufu ile yüksek enerji verimliliği sunmaktadırlar. Şirket, farklı Avrupa ülkelerinde dağıtım hizmetleri anlaşmaları yapmak istemektedir.

Referans no: BOIN20200902001

Bir enerji üretim ünitesinin 250 MWh kapasitesine sahip Hintli üretici, güneş enerjisi ürünlerinin yanı sıra yüksek verimli lityum iyon ve lityum demir fosfat piller üretmektedir. Otomotiv, sağlık, güneş, telekom, savunma gibi çeşitli sektörlerde kullanılabilir. Şirket, müşterinin gereksinimlerine göre hem eksiksiz hem de özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Şirket distribütörlük ve ticari anlaşmalar ile Avrupa’ya açılmak üzere ortaklar aramaktadır.

Referans no: TODE20200914001

Enerji yönetimi alanında çalışan Alman araştırma enstitüsü, akıllı kontrol yoluyla endüstriyel süreçlerin veya binaların enerji tüketimini optimize etmeye yardımcı olan yazılım araçları sunmaktadır. Teknik destek, lisans sözleşmesi, araştırma işbirliği veya teknik işbirliği anlaşması ile ticari anlaşma açısından endüstriyel ortaklarla uzun vadeli ortaklıklar aranmaktadır.

Embed HTML not available.