Referans no: TRPL20200723001

Elektrik hizmetleri sunan bir Polonyalı şirket, min. 8 kapasiteli hibrit bir invertör prototipi geliştiren bir ortak arıyor. Ev ihtiyaçları için 2,5 kW. İdeal işbirliği şekli, söz konusu cihazların üretimi için teknik destek içeren ticari bir anlaşma olacaktır. Ağımıza dahil olun sektörünüze ve uzmanlığınıza uygun tüm fırsatlara ulaşın!

 

Referans no: BOCN20200722001

Çinli şirket, yirmi yılı aşkın kapsamlı endüstriyel deneyime sahip elektronik cihazlar ve enerji depolama test ekipmanlarının lider üreticisidir.Üst düzey batarya testi ve simülasyon uygulamasında uzmanlaşmış olan bu ürünler hücre, modülden batarya test cihazlarına kadar çeşitlilik göstermektedir.

İş araştırmalarına göre, bir dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında pil test ekipmanlarını tanıtmak için distribütörler arıyorlar.

Referans no: TRES20190716001

Otomotiv endüstrisi için termal, termo-akustik ve elektromanyetik izolasyonların tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış bir İspanyol (Katalan) şirketi, elektrikli araç akülerinin performansını optimize etmek ve yolcuların korunmasını garanti etmek için akü paketi muhafazasını termal olarak izole edecek teknolojiler arıyor. Şirket, araştırma işbirliği, teknik işbirliği veya lisans sözleşmesi şeklinde işbirliği arıyor.

Referans no: TOUA20200731001

Ukraynalı şirket, buz üretimi (donuk havadan, pratik olarak ek enerji olmadan), biriktirme ve iklimlendirme, havalandırma, gıda depolama sistemlerine taşınması için teknoloji ve otomatik bir kurulum sunuyor.

Şirket, bu teklifi teknik yardımla ticari bir anlaşma veya teknik bir işbirliği anlaşması temelinde uygulamak için ortaklar arıyor.

Referans no: BOIT20200709003

Atık tesisleri, biyokütle enerji santralleri ve tehlikeli atıkların termal bertarafı için sistemlerden enerji tasarımı konusunda uzmanlaşmış İtalyan firma, mühendisliğin tüm aşamalarını (kavramsal ve fizibilite çalışmalarından temel ve yönetici mühendisliğine kadar) ve farklı EPC’yi kapsayan hizmetler için bir dış kaynak kullanımı sözleşmesi sunmaktadır. Ayrıca, kamu ihalelerine katılmak veya özel oyunculardan gelen talepleri yanıtlamak için geçici bir konsorsiyum veya ortak girişim sözleşmesine de açıktır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]