Barselona merkezli İspanyol endüstri mühendisi, enerji verimliliği açısından veya genel olarak BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SGD) ile ölçülebilir bir avantaj sunan yenilikçi çözümler arıyor. Çözümler su / endüstriyel / enerji sektörlerine uygulanabilir. Ticari acenta anlaşması veya dağıtım anlaşmasıyla ilgileniyor.

 Ağımıza dahil olun sektörünüze ve uzmanlığınıza uygun tüm fırsatlara ulaşın!

 

Referans no: TOES20200619001

İspanya’dan fizikokimya üzerinde çalışan bir araştırma grubu, fotovoltaik cihazlar ve biyomedikal uygulamalar da dahil olmak üzere farklı alanlara uygulanan nanoteknoloji çözümleri geliştirerek tasarımda gelişmiş performans ve üstün esneklik elde etmiştir. Nanoteknoloji alanında uzman, kamu ve özel şirketlerle lisans, finans ve araştırma işbirliği anlaşması kapsamında işbirliği yapmak istiyorlar.

Referans no: BOIT20200615001

Öncü üniversite ortakları tarafından desteklenen İtalyan şirketi, tasarım amaçlı bir dizi yeni fotolüminesans ürün geliştirdi ve testini tamamladı. Tüm bu ürünler, orijinal estetik hoş etkilerine ek olarak, güçlü bir enerji tasarrufu kapasitesine sahiptir. Şirket, inşaat, denizcilik ve tasarım sektörlerindeki perakendecilere ve şirketlere ulaşmak için ticari acenta veya distribütör anlaşmaları yoluyla acenteler ve distribütörler aramaktadır.

Referans no: BOUA202006050042011 yılında kurulan Ukraynalı şirket, yeni kavitasyon işlemcilerine dayanan biyodizel üretimi için ekipmanların geliştirilmesi ve üretimi ile uğraşmaktadır. Şirket, bir ticari acentalık sözleşmesi veya dağıtım hizmeti sözleşmesi yapmak için uluslararası ortaklar aramaktadır.

Referans no: TOIT20200603001

Milano merkezli bir İtalyan şirketi, basınç altındaki herhangi bir sıvının enerjisinden elektrik enerjisi üretebilen ve bir kompresör veya hidrolik pompa işlevi gören yeni çok fonksiyonlu bir türbin tasarladı ve patentledi.

Bilimsel ve endüstriyel ortaklar, teknik işbirliği, araştırma veya ortak girişim anlaşması kapsamında daha fazla geliştirme ve uygulama yapmak üzere aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]