Referans no: TRUK20210702001
Bir İngiliz şirketi, performans iyileştirme sağlayan farklı pil kimyalarıyla çalışan, patent sürecinde olan, akıllı, optimize edilmiş bir 3D pil elektrot teknolojisi geliştirmiştir. Şirket, teknik işbirliği anlaşması veya hizmet anlaşması kapsamında pil üretim ve ölçeklendirme tesisleri, pil mürekkebi ve aktif malzeme tedarikçileri ve elektrot kaplama uzmanlarıyla işbirliği yapmayı amaçlamaktadır. İşbirliğinin amacı, pillerin performansını daha da iyileştirmektir.

Referans no: TOFR20210628001
Elektromanyetik sensörlerin ve dönüştürücülerin geliştirilmesi ve üretiminde faaliyet gösteren Fransız KOBİ işletmesi, IoT cihazları veya sensör için kablosuz otonom güç kaynağı sağlayan elektrik teli veya kablolarından yeni bir enerji toplama teknolojisi geliştirmiştir. Teknik destekli ticari bir anlaşma veya yeni ürünlerin geliştirilmesi konusunda teknolojik işbirliği için sensörler, IoT ürünleri veya IoT iletişim cihazları geliştiren endüstriyel ortaklar aramaktadırlar.

Referans no: BOUK20210625001
Su endüstrisinde kullanılmak üzere pompa izleme ekipmanı üretme konusunda köklü bir geçmişe sahip olan İngiltere merkezli şirket, distribütörler aramaktadır. Pompa monitörleri, pompa sahiplerinin pompalama işlemlerini daha da optimize etmelerine ve bu süreçte enerji maliyetini ve karbon emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

Referans no: TOES20210614001
Yenilikçi İspanyol şirketi, akıllı LED lambalarda voltaj koşullandırma için bir sürücü veya güç kaynağı geliştirmekte ve bu herhangi bir armatür modelini, kullanım ömrünü optimize eden tam voltaj ve yoğunluk değeriyle besleyebilmektedir. Sistemin kamusal aydınlatma sistemleri, yoğun hayvancılık veya yoğun tarım aydınlatması için faydalı olacağı düşünülmektedir. Şirket, üreticiler veya teknolojik aracılar ile lisans anlaşmaları yapmak istemektedir.

Referans no: BOQA20210621001
Elektrik sektöründe faaliyet gösteren Katarlı şirket, Katar’da yürüttüğü projeler için kamu hizmetleri, geliştiriciler ve taahhüt şirketlerine yenilikçi elektrik enerjisi çözümleri sunmaktadır. Ürün yelpazesi, elektrik ve enerji projelerinin yürütülmesi için gerekli olan alçak ve yüksek voltajlı şalt, besleme direkleri, marşaling kutusu ve diğer ekipmanları kapsamaktadır.

Embed HTML not available.