Referans no: TRDE20210427001
Bir Alman şirketi, küçük elektrikli cihazlar için alternatif bir enerji depolama cihazının geliştirilmesi için ortak olarak bir startup şirketi aramaktadır. Çözümler, şimdiye kadar kullanılan lityum iyonlara kıyasla daha iyi performans verilerine sahip olmalı, maliyetleri düşürmeli ve kaynakları korumalıdır. Bu bir yarışma olarak düzenlenmektedir ve bu nedenle ilgililerin 31 Mayıs’a kadar iletişime geçmeleri gerekmektedir. Enerji depolamaya yönelik çözümleri olan yenilikçi bir start-up ile teknik işbirliği anlaşması yapılmak istenmektedir.

Referans no: TOSK20210406001
Slovakya merkezli bir şirket, yenilenebilir enerji ve yenilikçi enerji depolama çözümleri alanında faaliyet göstermektedir. Şirket teknolojileri yenilenebilir enerji kaynaklarına odaklanmaktadır. Şirket; teknik destek veya finansal anlaşma içeren ticari işbirlikleri ile ilgilenmektedir.

Referans no: TOIT20210428002
Bir İtalyan şirketi, güneş ve rüzgar kullanımının uzaktan kumanda ve yüksek özelleştirme seviyesiyle şebekeye bağlı olmayı gerektirmeyen hibrit bir modüler akıllı cihaz geliştirmiştir. Yaklaşık 2kW toplam gücü ve 10kWh’a kadar depolama kapasitesi ile farklı cihazlara 24-48-220V güç sağlayabilen küçük bir güç jeneratörüdür. Şirket, yeni dış pazarlara girmek için teknik destek ve ortak girişim anlaşmaları içeren ticari anlaşmalar arayışındadır.

Referans no: TOSE20210429001
İsveçli bir KOBİ şirketi, üç ayaklı bir çözümle aktüatör maliyetini ve yapı ağırlığını önemli ölçüde düşürmek ve güneş panellerinin verimliliğini artırmak için büyük çift eksenli solar izleyiciler ve heliostatlar için yeni ve yenilikçi bir uzun stroklu aktüatör teknolojisi geliştirmektedir. Şirket, izleyici ve heliostatların geliştirilmesi ve üretimi konusunda teknik işbirliği arayışındadır. Arzu edilen ortak, güneş izleyicileri ve heliostatlarını üreten ve / veya kuran şirketlerdir.

Referans no: BONL20210308001
Hollandalı şirket, LED aydınlatma çözümlerinde aktiftir. Hizmetler, özellikle spor sahaları ve endüstri alanları için direkler dahil olmak üzere LED aydınlatmanın özel tasarımını, kurulumunu ve bakımını içermektedir. Şirket aynı zamanda bilinen bir Hollandalı aydınlatma markasının LED ortağıdır ve en yeni Yüksek Performans teknolojisini kullanır. Şirket, taşeronluk ve üretim anlaşmaları yapmak için ortaklar aramaktadır.

Embed HTML not available.