Referans no: TOLT20210211001
Litvanyalı bir KOBİ, enerji şebekesi dijitalizasyonu için uzaktan izleme ve kontrol teknolojisi sunmaktadır. Teknoloji özellikle Alçak ve Orta Gerilim şebekelerindeki otomasyon projeleri için uygundur. Cihazlar, kompakt boyutları, siber güvenlik seviyeleri, sunulan işlevlerdeki çok yönlülük ve desteklenen protokoller nedeniyle önemli bir avantaja sahiptir. Üretici, mevcut otomasyon projelerini arıyor veya teknik destek veya lisans anlaşması ile ticari anlaşmada küresel çapta ortaklıklar başlatmak istiyor.

Referans no: BOUK20210209005
Deniz mühendisliğinde uzmanlaşmış köklü bir İngiliz şirketi, bütünsel bir yaklaşım kullanarak performansı artıran yenilenebilir enerji yapılarına yönelik tasarımları desteklemek için CFD (Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği) teknolojisini sunmaktadır. Mevcut çevresel endişeler ve yenilenebilir enerji ihtiyacındaki artış göz önüne alındığında, bu giderek daha önemli hale gelmektedir. Şirket, bir dış kaynak anlaşması kapsamında ilgili ortaklarla işbirliği yapmak istemektedir. Şirket, projeleri tasarlamak için CFD teknik desteği sunmaktadır.

Referans no: TOCZ20210222001
Çek Cumhuriyeti’nin son derece deneyimli bir akü geliştiricisi, şehir içi ulaşım şirketlerine, ağır makinelere, otobüslere ve troleybüslere prototip oluşturma, test etme ve onaylama dahil olmak üzere özelleştirilmiş pil sistemleri ve modülleri sunmaktadır. Akü sistemleri temel olarak çekiş, sabit ve endüstri uygulamaları için uygundur. Şirket, teknik destek içeren ticari anlaşma, ortak girişim anlaşması ve teknik işbirliği anlaşmasıyla ilgilenmektedir.

Referans no: BOBE20210208001
Belçikalı bir teknoloji şirketi, gelişmiş kümes hayvanı aydınlatmasında uzmanlaşmıştır. Şirket, yoğun (endüstriyel) kümes hayvanı çiftlikleri için akıllı LED aydınlatma aralığı için beş AB ülkesindeki (Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Polonya) dağıtım kanallarını genişletmektedir. Rekabetçi marjlara sahip özel yapım dağıtım sözleşmeleri oluşturmak için yüksek kaliteli kümes hayvanı ekipmanında uzmanlaşmış hizmet odaklı distribütörler ve agroteknik entegratörler aranmaktadır.

Referans no: TRSI20210222001
Bir Sloven araştırma enstitüsü, süper kapasitörler, piller ve yüksek sıcaklık yakıt hücreleri için yararlı olan karbon nanowall’ların büyümesi için yeni bir yöntem geliştirmiştir. Enstitü, hazırlanan numunelerin iletkenlik ölçümlerinde uzmanlığa ve karbon nano duvar malzemesinin olası karakterizasyonu hakkında bilgiye sahip araştırma kuruluşları veya şirketleri aramaktadır. Teknik işbirliği veya araştırma işbirliği anlaşması aranmaktadır.

 

Paylaş !

[the_ad id="4126"]