Referans no: BOIT20201218002
Enerji tasarrufu ve güç kalitesini iyileştirmeyi amaçlayan geniş bir çözüm yelpazesi sunan bir İtalyan şirketi, sarkma kompanzasyonu ve voltaj optimizasyonu için yenilikçi ürünler geliştirmiştir. Şirket, dünya çapında bir dağıtım ağına sahiptir ve yeni ürünleri ticari acentelik veya dağıtım hizmetleri anlaşması yoluyla dağıtmak için yeni ortaklar aramaktadır. İdeal ortaklar, yenilenebilir enerji veya enerji verimliliği projelerinde çalışan işletmeler ve mühendislik şirketleridir.

Referans no:TOES20201218001
Elektrikli araçlar için akü paketleri ve güç aktarım mekanizmalarının modüler tasarımında uzmanlaşmış bir İspanyol şirketi, elektrikli mobiliteye ve araçlara uygulanan sürdürülebilir teknolojilere odaklanan Avrupa projelerine başvurmak için potansiyel ortaklar aramaktadır. Bir araştırma işbirliği anlaşması kapsamında, ilgili proje tekliflerinde kendilerini ortak veya alt yüklenici olarak sunmaktadırlar. Şirket ayrıca ürünlerin / teknolojilerin daha da geliştirilmesi için teknik bir işbirliği ile ilgilenmektedir.

Referans no: TRCN20201125001
Çinli bir şirket ev aletleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket geliştirme stratejisine göre, Avrupa pazarından gazlı su ısıtıcılarına uygulanan sabit sıcaklık kontrol teknolojisi aramaktadır. Çinli şirket, teknik destek işbirliği yöntemiyle ticari bir anlaşma yapmak istemektedir.

Referans no: BOIT20201120001
İtalya’da bulunan yağlı-hidrolik komponent ve sistem üreticisi, mobil uygulamalar için tasarlanmış, tarım makineleri ve araçları, malzeme taşıma araçları, inşaat araçları ve aksesuarlarında yüksek kaliteli hidrolik pistonlu akümülatörler tasarlamakta ve üretmektedir. Şirketin amacı, portföylerindeki piston akümülatörlerini ve tüm hidrolik bileşenleri ve sistemleri Avrupa pazarlarındaki makine üreticilerine tanıtmak için acenteler bulmaktır.

Referans no: TOES20201218002
Plastik malzemelerde uzmanlaşmış bir İspanyol teknoloji merkezi, fosfor difüzörleri ile birleştirilmiş lazer diyotların kullanımına dayanan verimli ve yenilikçi lazer ışığı tabanlı cihazlar geliştirmektedir. Yenilikçi otomobil farları veya binaların dış ve iç aydınlatması için kullanılabilmektedirler. Yeni lazer ışığı tabanlı cihazların geliştirilmesi, test edilmesi ve sertifikalandırılması için işbirliği yapmak amacıyla teknik işbirliği anlaşması için endüstriyel ortaklar aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]