Referans no: BRCN20211126001
1960’larda kurulan Çinli şirket, devlete ait büyük ölçekli bir elektrikli ekipman üreticisinin bir şubesidir. Şirket şu anda denizaşırı tedarikçilerden yüksek basınçlı olmayan bir hidrojen depolama ve taşıma sistemi arayışındadır. Sistemin onaylı yabancı tedarikçisi ile teknik destekli bir tedarikçi anlaşması imzalanması istenmektedir.

Referans no: TOES20211103002
Bir İspanyol enerji şirketi, elektrik ağına koordineli ve dağıtılmış zeka sağlayan, gerektiğinde hizmetler ve teknolojik araçlar sağlayan güç elektroniğine dayalı akıllı bir ekipman ve yönetim yazılımı geliştirmiştir. Elektrik sektörü Dağıtım Sistem Operatörleri aranmaktadır. Teknik yardım veya teknik işbirliği ile ticari bir anlaşma ile ilgilenmektedirler.

Referans no: TOFR20210527001
Bir Fransız şirketi, yeşil hidrojen (H2) yakıt hücresiyle çalışan yenilikçi bir jeneratör seti tasarlamakta ve üretmektedir. 40 fitlik mobil konteynerde mevcut olan bu jeneratör seti, çevre dostu elektrikte izole alanları (sanayi, geçici etkinlikler, şantiyeler, limanlar, havaalanları vb.) kendi kendine yeterli hale getirmektedir. Güç seviyesini artırmak için birden fazla jeneratör seti bir araya yerleştirilebilir. Faaliyetlerini şebekeden bağımsız olarak karbondan arındırmayı amaçlayan ortaklarla teknik destek içeren ticari anlaşmalar aranmaktadır.

Referans no: TOIT20211123001
Bir İtalyan kamu kuruluşu ve bir araştırma kuruluşu, yüksek sıcaklıklara kadar tek bir bileşende yapısal ve termal direncin entegre edilmesini sağlayan bir termal koruma sandviç paneli geliştirmiştir. Otomotiv, demiryolu ve deniz taşımacılığının yanı sıra enerji, metalurji ve nükleer sektörlerinde önemli potansiyel uygulamalara sahiptir. Aranılan işbirliği türü teknik destek, lisans anlaşmaları ve araştırma işbirliği ile ticari anlaşmalardır.

Referans no: BORU20211129003
Dağıstan Cumhuriyeti’nde yerleşik bir Rus şirketi, seri ölçüm ve test ekipmanı üretimi yapmaktadır. Şirket, yüksek voltajlı otomatik test istasyonları, ölçüm ekipmanları, yüksek voltajlı stantlar ve test tesisleri sunmaktadır. Şirket, bir dağıtım hizmeti anlaşması yapmak için yabancı ortaklar bulmakla ilgilenmektedir.

 

Paylaş !

[the_ad id="4126"]