Referans no: TOCN20200429001

 

Çin iletişim teknolojisi şirketi, gelişmiş ölçüm altyapısı (AMI) iletişim çözümleri, güç hattı taşıyıcı iletişimi (PLC), radyo frekansı (RF) ve bluetooth işine odaklanmıştır. Şirket, uluslararası elektrik sayacı üreticileri ve kamu hizmetleri için akıllı merkezi sayaç okuma iletişim çözümleri sunmaktadır. Çinli şirket, potansiyel ortaklarla teknik destek işbirliği ile ticari anlaşmalar yapmak istemektedir.

Referans no: TOES20200417001

Güney İspanya’da bulunan bir şirket, hijyenik koşullarda, dış ortamdan kullanıcıya teslim edilene kadar izole edilen, sepet ve tepsi gibi ortak kullanılan ürünleri toplayan, temizleyen, dezenfekte eden ve depolayan otomatik bir ekipmanın patentini almıştır. Ticari anlaşmaların yanı sıra teknik destek ve lisans sözleşmeleri ile de ilgilenmektedirler.

 

Referans no: TRNL20200423001

 

Hollandalı bir şirket önde gelen çok uluslu bir şirketin bir parçasıdır ve yüksek kaliteli ve yenilikçi gübreler üretmektedir. Şu anda, kullanım verimliliği sürdürülebilir bir tarımın yüksek gereksinimlerini karşılamamaktadır. Gübre kullanımının etkinliğini artırmak için yeni teknolojiler ve fikirler ile gübre, tarım, mahsul büyümesi ve besin kullanımı verimliliği için şirketler, akademisyenler ve diğer uzmanlarla işbirliği yapmak istemektedirler. İşbirliği, araştırma veya teknik işbirliği veya lisans sözleşmesi ile yapılacaktır.

 

Referans no: TOIT20200416003

 

İtalyan bir girişim, büyümelerini çevresel ve sosyal sürdürülebilirliğe dayandırmak isteyen KOBİ’leri değerlendirmek için bir platform geliştirdi. Çevrimiçi değerlendirme, diğer şirketlerle performans karşılaştırması sunarak sorunların nasıl iyileştirileceği ve çözüleceği konusunda da rehberlik sağlar. İdeal ortaklıklar aşağıdaki gibidir:

– platformu kendi ülkelerinde açmak için teknik işbirliği anlaşması

– araç kullanımını teşvik etmek için teknik destek ile ticari anlaşma

– finansal anlaşma.

 

Referans no: TRNL20200331001

 

Hollandalı bir meyve suyu konsantreleri üreticisi, maliyeti azaltmak ve daha sürdürülebilir bir operasyon sağlamak için atık sularındaki hacmi, Kimyasal Oksijen İhtiyacını (COD) yükünü ve atık sulardaki temizlik maddesi miktarını azaltmak için yenilikçi teknolojiler aramaktadır. Şirket, teknik işbirliği anlaşması çerçevesinde işbirliği yapacak ortaklar aramaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: BOES20200408001

 

Bir İspanyol şirketi, kıyafetlerde antimikrobiyal koruma ve inhibisyonun dayanıklılığını sağlamak için antimikrobiyal ve çığır açan bir çözümün patentini almıştır. Dağıtım hizmetleri ortakları aranmaktadır.

Referans no: TOSI20200330001

Bir Sloven araştırma kuruluşu, mikrobiyal hücrelerin kontrollü toplanması için bir yöntem geliştirmiştir. Yöntem, bitki ve gıda biyoteknolojisi, fermantasyon, iyileştirme, biyolojik kirlenme vb. Gibi farklı biyoteknoloji alanlarında yararlıdır. Biyoteknolojik uygulamalarında mikrobiyal eş kültürleri kullanan ortaklar, teknolojiyi endüstriyel ortamda doğrulamak için teknik işbirliği anlaşmaları için aranmaktadır.

 

Referans no: TODE20200406001

 

Bir Alman mühendislik şirketi, kağıt atıklarının işlenmesi için yeni bir tesis düzeni ve ayırma yöntemi patentini almıştır. Yüzdürme sonrası işlemin en az bir kısmi reddetme akışı, önceki deinking devresine geri döndürülür. Sudan arındırma işlemleri sürekli olarak daha ekonomik ve çevreye duyarlı olacak şekilde değiştirilmekte, bu da malzeme kayıplarının azalmasına ve kimyasal tüketimine neden olmaktadır. Şirket, lisans anlaşması kapsamında kağıt endüstrisinden ortaklar aramaktadır.

 

Referans no: BORU20200222001

 

Bir Rus şirketi, tıbbi atıkların toplanması ve atılması için modern tek kullanımlık plastik torbalar üretmektedir. Rus şirketi, ortak iş birliği ve dağıtım hizmetleri anlaşması yapılması için güvenilir ortaklar aramaktadır.

 

Referans no: TOCZ20200117006

 

Bir Çek Ar-Ge kurumu, iç mekan bakımına duyulan ihtiyacı en aza indirirken, iç mekan ortamını olumlu yönde etkileyen bitki büyümesi için uygun koşullar yaratan bir teknoloji geliştirdi. Teknoloji lisanslama için sunulmaktadır.

 

Referans no: TOES20200401002

 

Mikro / nanoteknoloji alanında bir İspanyol araştırma organizasyonu, sulu süspansiyon veya fizyolojik ortamdaki partiküllerin / biyolojik hücrelerin gerçek zamanlı olarak kütle ve ışık saçılımının eşzamanlı olarak ölçülmesini sağlayan bir cihaz geliştirdi. Farklı hücre çizgilerini ayırt etmek için başarıyla kullanılmıştır, bu da hastalıkların teşhisi için yararlıdır. Bir lisans anlaşması yoluyla ticari sömürü ile ilgilenen ortaklar, laboratuvar / tanı ekipmanı üreticileri aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]

Referans no: TOBG20191126001

Organik kimya, korozyon ve elektrokimya alanında Ar-Ge konusunda tecrübeli bir Bulgar akademik araştırma kuruluşu, asidik ortamdaki metaller ve alaşımlar için, bir polianilin su nanodispersiyonuna dayanan yüksek verimli bir korozyon önleyici formüle etmiştir. İnhibitör, dekapaj, asit temizleme vb. İşlemler için uygundur. Ekip, ürünü imal etmek için gerekli teknik bilgiyi kullanmak amacıyla ilgili firmalarla üretim anlaşmalarına ulaşmak istemektedir.

Referans no: BOMK20191203003

Yüksek kaliteli refrakter malzemeler üretiminde 70 yıllık deneyime sahip bir Makedon şirketi, Makedonya ve Balkan bölgelerinini yanı sıra Rusya ve Ukrayna’da deki endüstriyel müşterilere ateş kili ve yüksek alümina refrakter malzemelerin yanı sıra, bölgedeki önde gelen refrakter malzemeleri sunmaktadır. Yeni dış pazarlara açılmak için, şirket geniş ürün yelpazesini bir dağıtım hizmetleri anlaşmasıyla dünya çapındaki yeni müşterilerine sunmak istemektedir.

Referans no: BRPL20191128002

Aşağı Silezya bölgesinden Polonyalı KOBİ, atık suların azaltılması için sıvı ve katı bileşenlere çamur ayıran kanalizasyon suyunu alma cihazları üreticileri / tedarikçileri aramaktadır. Üreticinin teklifi, 1 ila 200 kgDS / saat işleme kapasitesine sahip cihazları içermelidir. Şirket, tedarikçi anlaşması kapsamındaki iş birliği ile ilgilenmektedir.

Referans no: BODE20191125001

Bir Alman şirketi, çim biçme makineleri, motorlu testereler, yarışlar, tekneler vb. İçin çeşitli harmanlar ve doldurma türlerinde özel yakıtlar üretmek, şişelemek ve sevk etmek konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin üretimi müşteri isteklerine göre çalışmaktadır. Üretilen alkilat benzin, benzen bazlı karbüratör yakıtlara daha sağlıklı ve çevre dostu bir alternatif olan özel bir yakıttır. Şirket ilgilenen ortaklara üretim ve dağıtım anlaşmaları sunmak istemektedir.

Referans no: BOIT20191112004

Apulia merkezli bir İtalyan şirketi Apulian geleneğine bağlı yağ, konserve, reçel ve mükemmel ürünler haline getirilecek zeytin, sebze ve meyve üretmektedir. Tüm üretim sürecini takip etme ve garanti etme kabiliyetleri yüksek olan şirket şu anda yurtdışındaki varlığını, özellikle baklagiller için varlığını arttırmaya hazır, bu nedenle ortak olacağı yabancı distribütörleri aramaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]