Referans no: TOBG20191126001

Organik kimya, korozyon ve elektrokimya alanında Ar-Ge konusunda tecrübeli bir Bulgar akademik araştırma kuruluşu, asidik ortamdaki metaller ve alaşımlar için, bir polianilin su nanodispersiyonuna dayanan yüksek verimli bir korozyon önleyici formüle etmiştir. İnhibitör, dekapaj, asit temizleme vb. İşlemler için uygundur. Ekip, ürünü imal etmek için gerekli teknik bilgiyi kullanmak amacıyla ilgili firmalarla üretim anlaşmalarına ulaşmak istemektedir.

Referans no: BOMK20191203003

Yüksek kaliteli refrakter malzemeler üretiminde 70 yıllık deneyime sahip bir Makedon şirketi, Makedonya ve Balkan bölgelerinini yanı sıra Rusya ve Ukrayna’da deki endüstriyel müşterilere ateş kili ve yüksek alümina refrakter malzemelerin yanı sıra, bölgedeki önde gelen refrakter malzemeleri sunmaktadır. Yeni dış pazarlara açılmak için, şirket geniş ürün yelpazesini bir dağıtım hizmetleri anlaşmasıyla dünya çapındaki yeni müşterilerine sunmak istemektedir.

Referans no: BRPL20191128002

Aşağı Silezya bölgesinden Polonyalı KOBİ, atık suların azaltılması için sıvı ve katı bileşenlere çamur ayıran kanalizasyon suyunu alma cihazları üreticileri / tedarikçileri aramaktadır. Üreticinin teklifi, 1 ila 200 kgDS / saat işleme kapasitesine sahip cihazları içermelidir. Şirket, tedarikçi anlaşması kapsamındaki iş birliği ile ilgilenmektedir.

Referans no: BODE20191125001

Bir Alman şirketi, çim biçme makineleri, motorlu testereler, yarışlar, tekneler vb. İçin çeşitli harmanlar ve doldurma türlerinde özel yakıtlar üretmek, şişelemek ve sevk etmek konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin üretimi müşteri isteklerine göre çalışmaktadır. Üretilen alkilat benzin, benzen bazlı karbüratör yakıtlara daha sağlıklı ve çevre dostu bir alternatif olan özel bir yakıttır. Şirket ilgilenen ortaklara üretim ve dağıtım anlaşmaları sunmak istemektedir.

Referans no: BOIT20191112004

Apulia merkezli bir İtalyan şirketi Apulian geleneğine bağlı yağ, konserve, reçel ve mükemmel ürünler haline getirilecek zeytin, sebze ve meyve üretmektedir. Tüm üretim sürecini takip etme ve garanti etme kabiliyetleri yüksek olan şirket şu anda yurtdışındaki varlığını, özellikle baklagiller için varlığını arttırmaya hazır, bu nedenle ortak olacağı yabancı distribütörleri aramaktadır.

KAPAT