Referans no: TOES20200930001

Bir İspanyol üniversitesi, aerobik granüler biyokütle ve darbeli havalandırma kullanarak atık sudan fosfor, organik karbon ve nitrojeni gidermek için yenilikçi bir teknoloji geliştirdi. Teknoloji enerji tüketimini azaltır, fosfor, nitrojen ve organik karbonun uzaklaştırılma oranlarını artırır ve yüksek kaliteli biyokütle üretebilir. Üniversite, teknolojiyi lisanslamakla ilgilenen atık su arıtmayla ilgili kimya şirketleri aramaktadır. 

Referans no: TOSI20200930001

Bir Sloven araştırma enstitüsü, sinterlenmiş yığın mıknatıslardan manyetik tanelerin geri kazanılması için yenilikçi bir yöntem geliştirmiştir. Yöntem kolay, uygun maliyetli, enerji açısından verimli ve çevre dostudur. Mıknatıs üreticileri ve teknik işbirliği anlaşmaları ve üretimlerinde teknolojiyi büyütmek ve uygulamak için lisans anlaşması için mıknatısları geri dönüştüren şirketler aramaktadır. 

Referans no: TODE20200909001

Bir Alman şirketi, bisiklet paylaşımı, turistik kiralama ve şirket bisikleti projelerinde hareketlilik sağlayıcı olarak hareket ediyor. Bunlar arasında, elektronik aksesuarlar, tam otomatik depolama sistemleri, kiralama yazılımı, danışmanlık ve satış sonrası hizmetler ile donatılmış, özel olarak tasarlanmış kompakt, tek beden herkese uyan bisikletler, elektrikli bisikletler ve kargo elektrikli bisikletleri bulunmaktadır.

Şirket, teknik destek ile teknik ve ticari işbirliği için kentsel hareketlilik konseptleri ve işletmelerin hareketliliği alanında ortaklar aramaktadır.

Referans no: BOPL20200817003

Şehir mobilyası alanında faaliyet gösteren ve 1988’den beri bu alanda çalışmalarını sürdüren Polonya’dan bir şirket, bir dizi modern ve yenilikçi teknik çözüm içeren bir otobüs durağı sunmaktadır. Şirket, Avrupa ve ötesinde distribütörler aramaktadır.

Referans no: BOPL20200914002

Polonyalı KOBİ, 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir. Polonya’nın en büyük şirketlerinden biridir ve kozmetik ve ilaç, otomotiv sanayi ürünleri, ev aletleri ve bitki koruma ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şirket, ürünlerini dış pazarlara ihraç etmek istemektedir ve dünya çapında ticari acenteler ve distribütörler aramaktadır.

Embed HTML not available.