Referans no: BOSK20200721001

Slovak aile şirketi, atıkları farklı özelliklere sahip yapı malzemeleri üretmek için kullanarak geri dönüşüm işinde 25 yıldan fazla deneyime sahiptir. Şirket, özellikle atık karton ambalajı, nihai ürünü olan inşaat malzemesi için bir bileşen haline getiriyor. Şirket, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında yeni dağıtım kanalları arıyor.

Referans no: TONL20200724001

Hollandalı KOBİ, zeminleri ve duvarları yapılı çevrede çevresel kir, yağ, gres ve grafitilere karşı koruyan özelleştirilmiş biyobazlı kaplamalar sunmaktadır. Belirli uygulamalar için odaklı araştırma ve tavsiye arayan ortaklar arar. Belirli bir proje veya tamamen yeni bir ürün veya süreç için spesifik ürün özellikleri, ortak tarafından amaçlandığı gibi çalışan dengeli ve optimum bir ürüne ulaşmak için kapsamlı bir şekilde test edilebilir.

Referans no: BOFR20200715001

Bir Fransız KOBİ, malzemeleri mikroskoplar altında mekanik ve termal olarak test etmek için cihazlar üretiyor. Cihazlar, düşük ve / veya yüksek sıcaklıklarda hava basıncında veya vakum altında ve eş zamanlı olarak mikroskop altında gözlem yapabilirler. Bu bilimsel cihazlar, malzemeleri ve çevrelerindeki olası kullanımlarını daha iyi anlamak isteyen şirketler ve laboratuvarlar için tasarlanmıştır. Şirket, satış sonrası teknik hizmetleri olan distribütörler arıyor.

Referans no: BOSK20200630001

Köklü bir Slovak şirketi, köpek dışkısının ve idrarının halka açık alanlarda (oyun alanları, yerleşim alanları, parklar) ve aile evlerinin bahçelerinde atılmasına dayanan bir çözüm geliştirdi. Dünya çapında patentli çözüm, köpek idrarının temasını ve ardından köpek dışkısının neden olabileceği kontaminasyonu sınırlamaya odaklanmıştır.

Tercih edilen işbirliği türü bir ticari acentelik anlaşmasıdır.

 

Referans no: TOHU20200727001

Bir Macar KOBİ, çevreyi kirletmeden veya hayatları tehlikeye atmadan, büyük çaplı atmosferik depolama tankları için tam yüzey yangınlarına karşı güvenlik sağlayan bir teknoloji geliştirdi. Müşteri, teknik yardım ve / veya bir lisans sözleşmesi ile ticari anlaşma şeklinde teknolojiyle ilgilenen iş ortakları arıyor.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]