Referans no: BOIT20200615001

Karbon monoksit ve diğer toksik ve patlayıcı gazlar için algılama sistemleri tasarlayan ve üreten İspanyol şirketi endüstriyel tesisat ve inşaat, özellikle yeraltı otoparkları ve karayolu tünelleri alanında faaliyet gösteren entegratörler ve montajcılar arasında ürün ve hizmetlerini tanıtmak için acente ve distribütör arıyor.

Referans no: TOSI20200703001

Sloven halk araştırmaları organizasyonu, doğal aromaların özgünlük değerlendirmesi için yeni bir sistem geliştirdi. Bu sistem, spesifik bileşiklerin ve bunların kararlı karbon izotop bileşiminin analizine dayanmaktadır. Ölçüm verileri, doğal ve yapay aromaların gerçekliğini karakterize etmek için makine öğrenme algoritmaları ile analiz edilir.

Teknik ve araştırma işbirliği anlaşmaları için gıda ve aroma endüstrisi arasında ortaklar aranmaktadır.

Referans no: BOAL20200603001

Arnavutluk’tan tıbbi, aromatik ve bitkisel bitkilerin üreticisi ve işleyicisi, uçucu yağlar, hidrolatlar ve uçucu yağ özleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket yıllardır yüksek kaliteli ürünler üretmekte aktif ve uluslararası pazarlara açılmak istiyor. Şirket, ticari bir acente veya dağıtım hizmetleri anlaşmaları kapsamında uygun ortaklar arıyor.

Referans no: BOFR20200605002

Fransız şirketi, yıkıcı bir teknolojiye dayanan yeni ürünler geliştiriyor: elektrokimyasal tespiti sağlayan mikroakışkan sensörler gibi. Şirket, taşınabilir, kullanımı kolay, arsenik ve kurşun gibi çok az miktarda tehlikeli metalleri tespit edebilen bir su analizörünün ilk ticari versiyonunu tasarladı ve üretti. Şirket distribütör aramaktadır.

Referans no: BOES20200706001

Sürdürülebilirlik alanında uzmanlaşmış bir İspanyol KOBİ, doğal yüzme suyu arıtımı için yeni bir sistem tasarladı ve geliştirdi. Ürün herhangi bir havuz boyutuna tamamen uyarlanabilir ve biyolojik filtre canlı su bitkilerine dayanır, bu nedenle su arıtma için herhangi bir ürüne ihtiyaç duymaz. Şirket, ürünlerini ticari veya dağıtım sözleşmesi kapsamında dağıtmak veya ticarileştirmek için uluslararası ortaklar arıyor. Lisans sözleşmeleri de mümkündür.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]