Referans no: BOBE20200225001

 

Yenilikçi bir KOBİ, Yüksek Vakumlu Kaplamalar alanında benzersiz bir teknoloji yeterliliği sunar. REACH yönetmeliğine uygun, kullanıcı dostu bir teknoloji olan Fiziksel Buhar Biriktirme (PVD) ile ince filmlerin biriktirilmesinde uzmanlaşmıştır. Bu teknoloji, yüzey optimizasyonu ile ürünleri geliştirir.

Yeni uluslararası pazarlara erişmek için bu yenilikçi KOBİ, taşeronluk, lisanslama veya dış kaynak kullanımı anlaşmaları yaparak uzun vadeli iş ortaklıkları aranmaktadır.

Referans no: BOUK20200218001

İngiltere merkezli bir KOBİ, bir evin çatı katında veya çatı alanında depolanabilen bir dolap / depolama (benzersiz ve tasarım korumalı) geliştirmiştir. Şirket, bu yenilikçi ürünü bir lisans anlaşması kapsamında yerel pazarlarında üretmek ve dağıtmak için mobilya endüstrisinde denizaşırı ortaklar aramaktadır. 

 

Referans no: TOES20200228001

 

Bir İspanyol teknoloji merkezi, tarımsal gıda, kozmetik ve farmasötik uygulamalar için spreyle kurutma atomizasyonu ve liyofilizasyon olarak aktif bileşiklerin farklı kurutma tekniklerinin karşılaştırmalı çalışmalarını geliştirmektedir.

İstenen ortaklıklar şunlardır: başta İlaç, kozmetik ve tarımsal gıda sektörlerinde olmak üzere teknik destekli ticari anlaşmalar ve AB finansman programlarına gelecekte yapılacak çağrılara katılmak için araştırma iş birliği anlaşmaları.

Referans no: BORU20200222001

Bir Rus şirketi, tıbbi atıkların toplanması ve atılması için modern tek kullanımlık plastik torbalar üretmektedir. Rus şirketi, ortak iş birliği ve dağıtım hizmetleri anlaşması yapılması için güvenilir ortaklar aramaktadır.

 

Referans no: TOSI20200220001

Sloven araştırmacılar, bakteriyel selülozun mikro yapılandırılmış jelatin kaplama ile modifikasyonu için basit bir prosedür geliştirmişlerdir. Buluş, periodontologlar tarafından progresif periodontitisi olan hastalarda periodontal defektlerin tedavisi sırasında kullanılabilir. Araştırma kurumu diş, tıp ve ilaç endüstrisi alanlarında faaliyet gösteren ortakları araştırmakta ve araştırma, teknik, ticari, lisans ve ortak girişim anlaşmalarına açıktır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]