Referans no: BODE20210707001
Su bakım makinelerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren bir Alman KOBİ, su bakımı için geniş bir makine yelpazesi sunmaktadır. Ürün yelpazesi, açık su sistemlerinin hareketi ve temizlenmesi için standart traktörlerin yanı sıra tekneler, araçlar ve amfibi makineleri içermektedir. Alman KOBİ, dağıtım ortakları ve ticari acentelik anlaşmaları aramaktadır.

Referans no: BRFR20210705001
Paris, Fransa merkezli bir kentsel yeşillendirme konusunda uzman olan şirket, marjlarını artırmak, daha kaliteli ürünler elde etmek ve daha geniş bir kaynak sağlamak için yerel tedarikçilerle anlaşmalar yapmak üzere operatörlerle işbirliği yapmak istemektedir. Aranan işbirliği türü bir tedarikçi sözleşmesidir.

Referans no: BOCA20210629001
Kanada’dan bir KOBİ, minimum yüzey rahatsızlığı ile kurulabilen uygun maliyetli sistemler aracılığıyla ortam sıcaklıklarında uzun mesafeler boyunca taşıma sağlayarak mahsur kalan GHG (sera gazı) emisyonsuz ısı enerjisini kullanmak için sunulacak fırsat için yenilikler sunmaktadır.
Şirket, teknolojiyi ticari acentelik veya finansal anlaşma yoluyla ticarileştirmeye yardımcı olabilecek bir yatırımcı aramaktadır.

Referans no:BOIT20210708001
İtalyan şirketi, teknolojik aletler veya iyonlaştırıcı ve iyonlaştırıcı olmayan radyasyon kaynakları ile uğraşan şirketlere ve profesyonellere teknolojik, organizasyonel ve yetkilendirme çözümleri konusunda öneriler sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket ekibinin radyasyondan korunma, tıbbi fizik ve elektronik mühendisliği alanlarındaki uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde, şirket dünya çapında taşeronluk veya dış kaynak anlaşmaları yoluyla hizmetlerini sunmak istemektedir.

Referans no: BOSG20210528001
Singapur merkezli şirket, yeni çevre dostu antimikrobiyal ürünler, poliariletherketon (PAEK) polimerleri ve yüksek kaliteli termoplastik kompozit malzemeler gibi yüksek performanslı yenilikçi malzemelerde uzmanlaşmıştır. Şirket, faaliyetlerini genişletmek için ortaklar aramaktadır, aranılan işbirliği türü bir dağıtım hizmeti anlaşmasıdır.

Embed HTML not available.