Referans no: TOIT20210426001
Bir İtalyan şirketi, kentsel tasarım için geri dönüştürülemeyen atıkların cam nesnelere dönüştürülerek depolanması için bir süreç geliştirmiştir. İşlemin sonucu olan nesneler patentlidir ve şehirlerde mobilya nesnelerinde daha fazla kullanılabilir. Şirket, gerçek kullanım örnekleri geliştirmek ve ticarileştirmeye başlamak (ortak girişim veya teknik işbirliği) için kamu ortakları (belediyeler) veya özel ortaklar (mühendislik şirketleri, inşaat, mobilya şirketleri) bulmakla ilgilenmektedir.

Referans no: TODE20210518001
Bir Alman şirketi, yoğun yağışlardan sonra tanklardan, rezervuarlardan ve havzalardan kiri ve çamuru temizlemek için zaman kazandıran, düşük maliyetli ve etkili bir çözüm sunmaktadır. Akıllı çözüm, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve sensör teknolojisi ile çalışmaktadır. Teknik destek ile ticari anlaşmalar yapmak için ortaklar aranmaktadır.

Referans no: TRES20210507001
Çevre için biyomoleküler analize odaklanmış bir İspanyol KOBİ, hidrokarbonla kirlenmiş toprakların biyoremediasyonunu iyileştirmek için yeni çözümler geliştirmek için deneylerini tamamlamak için işbirliği arayışındadır. Şirket, numune sağlayabilecek biyoreaktörlerle çalışan ortaklar aramaktadır. KOBİ, bir hizmet anlaşması veya teknik işbirliği anlaşması yapmak istemektedir.

Referans no:BODE20210504001
Modern oda iklimlendirmesinde uzmanlaşmış bir Alman Start-up, bir dağıtım hizmeti anlaşması kapsamında ortaklar aramaktadır. İklimlendirme elemanları, genel olarak yüksek verimlilik yoluyla enerji gereksinimlerini azaltmak ve yenilenebilir enerjiler kullanarak tamamen CO2 nötr ısıtma ve soğutma sağlamak için tasarlanmıştır. Tek bir sistemde soğutma ve ısıtmaya izin veren bir üründür. Şirket tarafından geliştirilen iklim elemanlarının satış ve kurulumunu yapabilecek ortaklar aranmaktadır.

Referans no: BOIL20210512001
Bir İsrailli şirket, gerçek zamanlı, yüksek doğrulukta hava kalitesi verileri sağlamaktadır. Sistemleri, algoritmalar, makine öğrenimi, yapay zeka, bulut bilişim ve Büyük Veri kullanarak hava kirliliği, hava kalitesi, alerjenler ve yangınlar gibi bilgileri sağlamaktadır. Şirket, akıllı evler, akıllı şehirler, kozmetik şirketleri, dijital sağlık hizmetleri ve daha fazlası gibi çeşitli müşteriler için bir API kullanarak bilgi sağlamaktadır. Lisans sözleşmesi kapsamında ortaklar aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]