Referans no: BOIT20210504003
Kuzey İtalya merkezli şirket, hava kalitesi ve emisyon örnekleme sistemleri, uzun vadeli mikro kirletici emisyon örnekleyicileri, gravimetrik toz örnekleyiciler, endüstriyel hijyen cihazları ve yanma kontrol analizörleri tedarikçisidir. Misyonu, Avrupa, ABD EPA ve ISO standartlarına uygun ürünler tasarlamak, çevre mühendislerinin üretkenliğini artırmak ve endüstriyel süreçlerde standart dışı ürünleri azaltmaktır. Şirket, dağıtım hizmetleri anlaşmaları arayışındadır.

Referans no: BOBE20210501001
Bir Belçikalı şirket, dinamik su üretebilen bir filtre ve biyodinamizör geliştirmiştir. Çözüm, doğada serbestçe akan suyun hareketlerini kopyalayarak suyun doğal döngüsünü hızlandırılmış bir şekilde yeniden üreten hidrodinamik ve manyetik bir cihazdır. Bu % 100 doğal teknoloji, suyu canlı, doğal su ile karşılaştırılabilir hale getirmek için yenilemektedir. Şirket distribütörler aramaktadır.

Referans no: BOAT20210316001
Avusturyalı bir şirket, su arıtma ve enerji üretimi için ozmotik bir süreç icat etmiştir. Şirket şu anda kendisini su ayırma ve arıtma pilot projelerinin uluslararası endüstriyel ve belediye uygulamaları için bir alt yüklenici olarak sunmaktadır. Şirket ayrıca bakım hizmeti veren uluslararası su arıtma tesisi kurulumları alanında yetenekli dağıtım ortakları arayışındadır.

Referans no: BOUK20210326001
İngiltere’den bir şirket, çeşitli sektörlerde güvenli ve hızlı sterilizasyon için ekolojik bir dezenfektan üretmek için benzersiz bir teknoloji kullanmaktadır. Şirket, dağıtım için ortaklıklar aramaktadır.

Referans no: TODE20210415003
Bir Alman KOBİ, kanalizasyon şebekesi taşmalarını etkili bir şekilde önlemek için bir çözüm sunmaktadır. Çözüm yazılım ve yağış portalı verileriyle birleştirilen yatay bir ekrana dayanmaktadır. Özel tasarım sayesinde hidrolik kayıp ve üretim maliyetleri önemli ölçüde azaltılmaktadır. Ortaklar, teknik destek ile ticari anlaşmalar yapmak üzere aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]