Referans no: TOLT20201106001
Litvanyalı bir KOBİ, akıllı drenaj sistemleri üretmekte ve geliştirmektedir. Şu anda şirket planlama hizmetleri vermekte ve akıllı drenaj sistemini kendisi satmaktadır. Sistem, besin drenajını azaltmakta, kuraklığa dayanıklılığı ve tarımsal verimi artırmaktadır. KOBİ, tarım ekipmanı üreticileri ile ticari veya teknik işbirliği aramaktadır.

Referans no: BOMK20201223005
Makedonya’nı yanı sıra, Balkan bölgesi, Ukrayna ve Rusya’da da önde gelen refrakter malzeme tedarikçilerinden biri olan yüksek kaliteli refrakter malzemeleri üretmede yüksek deneyime sahip Makedon şirket, geniş ürün yelpazesini yeni coğrafyalara sunmak istemektedir. Dağıtım hizmeti anlaşmaları aranmaktadır.

Referans no:BOUK20210108004
Bir Birleşik Krallık şirketi, probiyotik temizlik çözümleri ve hayvan hijyeni bakım ürünleri tedarik etmektedir. Doğal, vegan ve kimyasal içermeyen ürünler, Dünya Sağlık Örgütü’nün temel odak noktası olan antimikrobiyal direnci (yani ilaç direnci) azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Şirket, ürün yelpazesini yurtdışında tanıtmak için ortaklarla (distribütörler ve acenteler) çalışmak istemektedir.

Referans no: TRES20201216001
Bir İspanyol şirketi; bozulmuş, terk edilmiş birçok araziyi kullanarak yeşil kuşak inşa etmeye başlamıştır. Ağaç sayısı azalmakta olup sert iklim koşulları nedeniyle yeniden ağaçlandırma yapmak oldukça zorlu bir iştir. Yaz aylarında artan sıcaklık, yeni dikilen ağaçların hayatta kalması için özel teknolojiler gerektirmektedir. İşletme, aşırı sıcaklık koşullarında bitki örtüsünün hayatta kalmasını sağlayan teknolojilerin uygulanması için teknik destek içeren ticari anlaşmalar yapacağı ortaklar aramaktadır.

Referans no:TOES20210112001
Bir İspanyol üniversitesi, ortak kullanıma açık kapalı alanlarda birden çok kullanıcıya aynı anda ve bireysel olarak dezenfekte edilmiş hava tedarikine izin veren bir sistem geliştirmiştir. Her yere kolaylıkla kurulabilen bu sistem oldukça ekonomiktir ve bireyler arasında güvenli mesafe sağlamaktadır. Bu sistemi ticari kullanım için patent lisans anlaşması yoluyla edinmek isteyen şirketler aranmaktadır.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]