Doğu Marmara ABİGEM firmalarımızın rekabet gücünü artırmak ve dış pazarda iş partneri bulmalarını sağlamak amacıyla yurtdışı heyet ziyaretleri ve ikili iş görüşmeleri etkinlikleri düzenlemektedir.

Bu kapsamda, 05 – 08 Nisan 2017 tarihlerinde Belarus’un Minsk kentinde düzenlenecek olan Metal Working Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Metal Working, Belarus’un önde gelen fuarlarından biri olmakla beraber metal işleme, kaynak ve kesme teknolojileri, korozyon önleme ve toz metalürjisi olmak üzere 4 ayrı bölümden oluşmaktadır. Fuar metal işleme makina donanım ve teknolojileri, metal kesme donanımları, döküm ekipmanları, ısıl işlem ve kaplama ekipmanları, metal kesme ve zımpara aletleri ve kalıpları, CAD / CAM sistemleri, yazılımı, kaynak, yüzey ve lehimleme ekipmanları, güç kaynakları ve kaynak ekipmanları kontrol sistemleri, elektron demeti, lazer, plazma kaynak ve kesimi; termal püskürtme ekipman ve teknolojileri, lazerli işleme teknolojileri, plastik kaplama ve boyama için teknikler ve ekipmanlar sektörlerini içermektedir.

Etkinliğin tahmini maliyeti 3.500 TL olup, bu fiyata uçak bileti, otel konaklama, transfer, çeviri ve danışmanlık ücretleri dâhildir. Fiyatlar fuar dönemi olması sebebiyle değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi için:

Yelda Kanpara / [email protected]

Burak Çakır / [email protected]

Alican Oflaz / [email protected]

Tel: 0262 323 08 56

*Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Paylaş !

[the_ad id="4126"]