Eskişehir Sanayi Odası üyesi olduğu Avrupa İşletmeler Ağı kapsamında, 13-17 Nisan tarihlerinde Almanya Hannover Messe Fuarı’nda İş heyeti organizasyonu ve ikili iş görüşmeleri etkinliği düzenleyecektir.

Dünya’nın en önemli sanayi fuarı konumunda olan Hannover Messe, katılımcılar için Avrupa pazarında yer alma ve en son teknik bilgi ve becerileri görme fırsatı sunmaktadır. 1947 yılından bu yana her yıl 300.000 m2’lik bir alanda gerçekleştirilen Fuara 2014 yılında 4.800 firma stant ile, 175.000 kişi de ziyaretçi olarak katılmıştır. Bu yıl Hindistan’ın partner ülke olarak yer alacağı Fuarın ana teması Endüstri 4.0 ve makineden makineye iletişim olacaktır.

Endüstri ve teknolojinin en büyük sahnesi Hannover Messe’de ağırlık olarak; endüstriyel otomatlar ve enformasyon teknolojisi, enerji ve muhit teknolojisi, tahrik ve sıvı tekniği, yan sanayi işletme, yapım teknolojisi ve hizmetleri, makine imalat, endüstriyel otomasyon, metal işleme, yüzey işleme, kaynak, döküm, metalürji, dişli ve disk teknolojisi, motorlar, enerji ve dağıtımı, yenilenebilir enerji, santral teknolojileri, akışkan ve hava tekniği, plastik-kauçuk, robot sistemleri, sensor teknolojisi, vakum teknolojisi, lazer tekniği, yapı tekniği, taşıyıcılar, bina otomasyonu ve çözümleri, konstrüksiyon teknikleri, C-teknolojileri, ölçme ve kumanda teknolojisi gibi alanlara yer verilecektir.

İkili iş görüşmeleri bağlamında Hannover Messe Fuarı ikili is görüşmelerine başvuran firmaların profilleri www.een-matchmaking.com/hannovermesse2015 portalında yayınlanacaktır. Söz konusu portal üzerinden katılımcı firmalar birbirlerini görüp değerlendirebilecek ve ilgilenilen firmalara gönderilen görüşme talepleri neticesinde ikili iş görüşme takvimi oluşturulacaktır. İkili iş görüşmeleri esnasında firmalar kendilerini tanıtma ve karşı tarafı tanıma, ticari ve teknolojik işbirliklerine adım atma imkanına sahip olacaktır.

Kayıt için:

Yaman ŞEKER

Proje Planlama ve Araştırma Personeli

Eskişehir Sanayi Odası

Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. 26110 Eskişehir

T: +90 222 236 0360 Ext:189

F: +90 222 236 0041

E-mail: [email protected]

Paylaş !

[the_ad id="4126"]